Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

Ručné vysávače

Ručné vysávače

Ručné vysávače

Ručný vysávač predstavuje prvú pomoc pre rýchle upratovanie menších plôch. Je ideálny predovšetkým na vysávanie rôznych omrviniek, prachu a ďalších nečistôt. Ľahko sa s ním dostanete do miest, ktoré by ste s veľkým vysávačom neupratali. S vysávačom do ruky upracete police v skrini, zásuvky alebo interiér vášho auta. Hlavnou prednosťou ručného vysávača sú jeho kompaktné rozmery, nízka hmotnosť a jednoduché ovládanie.

Ručný aku vysávač pre upratovanie bez obmedzenia s Li-Ion batériou

Ručný vysávač na batériu patrí medzi najpredávanejšie modely. Hlavnou výhodou je maximálna voľnosť pohybu, pretože vás počas upratovania neobmedzuje žiaden kábel. Vysávače sú vybavené Li-Ion batériou, ktorá na rozdiel od Ni-Mh batérií netrpí pamäťovým efektom. Najlepšie modely vydržia v prevádzke až 45 minút na jedno nabitie.

Ručný vysávač 2v1 kombinuje výhody tyčového a ručného vysávača

Ručný vysávač 2v1 disponuje predlžovacou trubicou, vďaka ktorej ho ľahko premeníte na tyčový vysávač. Pohodlne tak povysávate aj väčšie plochy, bez toho aby ste museli siahnuť po klasickom vysávači.

Ručný vysávač na suché i mokré vysávanie

Ručné vysávače môžete zaobstarať vo variante pre suché i mokré vysávanie. Ručný vysávač na suché vysávanie predstavuje základný typ. Povysávate s ním všetky bežné nečistoty okrem kvapalín. Ručný vysávač na suché i mokré vysávanie si bez problémov poradí i s tekutinami. Je vybavený špeciálnym nástavcom, vďaka ktorému vyčistí i mokré nečistoty, ako napr. rozliate pitie.

Výkonný ručný vysávač s BLDC motorom

BLDC motor je digitálny bezkefkový motor, ktorý má radu výhod oproti bežným motorom - je výkonnejší, tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a dosahuje dlhšiu životnosti. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok BLDC motor a jeho výhody.

Malý ručný vysávač, ktorý ponúka veľké možnosti

Ručný vysávač vyberajte tiež podľa príslušenstva, ktoré vám umožní upratovanie najrôznejších povrchov a nečistôt. Lacné ručné vysávače sú vybavené len základným príslušenstvom, drahšie modely ponúkajú kompletnú výbavu.

 • Štrbinová hubica povysáva nečistoty aj v ťažko dostupných a úzkych miestach. Štrbinová hubica môže byť krátka, dlhá alebo univerzálna 2v1 kombinujúca štrbinovú hubicu a prachovú kefku.
 • Hubica s kefkou pomôže šetrne odstrániť prach z nábytku, žalúzií, kníh, klávesnice a pod., bez toho aby došlo k ich poškrabaniu.
 • Dlhá ohybná hubica alebo flexibilná hadica CAR je ideálna pre upratovanie úzkych a ťažko prístupných miest v domácnosti i v aute. Ak hľadáte najlepší ručný vysávač do auta, je to ten s flexibilnou hadicou CAR.
 • Podlahová hubica s predlžovacou trubicou premení váš ručný vysávač na tyčový, takže s ním pohodlne povysávate aj väčšie plochy.
 • Kefa na zvieracie chlpy (PET) slúži na šetrné ošetrenie kože a srsti vášho zvieracieho miláčika. Jedným ťahom vyčeše a zároveň povysáva všetky prebytočné chlpy a zároveň pôsobí stimulačne na funkciu kože. Je to ideálny pomocník na psie chlpy.
 • PET motorizovaná turbokefa si poradí s chlpmi na pohovke či koberci. Stačí prejsť raz a chlpy sú povysávané.
 • Hubica na čalúnenie povysáva pohovky, kreslá, matrace alebo postele.
 • Nástavec na vysávanie kvapalín umožňuje vysávanie mokrých nečistôt.
 • Nabíjacia stanica slúži nielen k dobitiu vysávača, ale tiež ako základňa.
 • Držiak na stenu slúži k pohodlnému uskladneniu ručného vysávača. V niektorých nástenných držiakoch môžete vysávač tiež dobíjať.

Ručné vysávače ponúkajú radu šikovne vymyslených funkcií a technológií pre ešte pohodlnejšie upratovanie

 • Regulácia výkonu umožňuje nastavenie sacej sily podľa typu znečistenia.
 • LED osvetlenie dobre osvieti každé tmavé miesto, takže vám žiaden smietok nezostane skrytý.
 • Indikátor stavu batérie vás pomocou svetelnej kontrolky informuje o potrebe dobitia batérie.
 • HEPA filter 13 zachytí až 99,9 % baktérií a vysávač osadený týmto filtrom je vhodný aj pre alergikov.

Ručné vysávače určite nie sú drahou záležitosťou, dajú sa zaobstarať lacno a urobia vám výbornú službu. Ručné vysávače Concept, ktoré patria medzi najpredávanejšie na trhu, si zaobstaráte do 2 500 Kč.

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

8 produktov
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

VP4420 Ručný vysávač 11,1 V Perfect Clean

Ručný vysávač 11,1 V Concept VP4420 Perfect Clean; Extrémny výkon; Li-Ion batéria; BLDC motor; Elegantný pomocník s extrémnym výkonom; Ručný vysávač VP4420 Deeser ultimate je kombináciou elegantného dizajnu a špičkového sacieho výkonu, na ktorom ma zás...

99.00 EUR 

s DPH

VP4410 Ručný vysávač 11,1 V Deeser Ultimate

Ručný vysávač DEESER ultimate 11,1 V Concept VP4410; Extrémny výkon; Li-Ion batéria; BLDC motor; Elegantný pomocník s extrémnym výkonom; Ručný vysávač VP4410 Deeser ultimate je kombináciou elegantného dizajnu a špičkového sacieho výkonu, na ktorom ma z...

89.00 EUR 

s DPH

VP4420 RUČNÝ VYSÁVAČ 11,1 V PERFECT CLEAN

Poškodený vonkajší obal. Výrobok je nový a nepoužívaný v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou 24 mesiacov. Na túto položku sa nevzťahujú zľavové akcie a darčeky.Vďaka dvojfázovému procesu odšťavovania máte maxi. šťavy a minimum odpadu

89.00 EUR 

s DPH

VP4353 Ručný vysávač 18,5 V Wet & Dry Riser extension

VP4353 Ručný vysávač 18,5 V Wet & Dry Riser extension Concept VP4353; Wet & Dry; Extrémny výkon; Bohaté príslušenstvo; Wet & Dry - na suché i mokré vysávanie; S ručným vysávačom VP4353 dosiahnete rýchleho a efektívneho upratovania. Vyniká extrémnym sac...

83.00 EUR 

s DPH

VP4360 Ručný vysávač 11,1 V Wet & Dry

Ručný vysávač 11,1 V Wet & Dry Concept; VP4360; Wet & Dry; Dlhá výdrž; Li-Ion batéria; Wet & Dry - na suché aj mokré vysávanie; S ručným vysávačom VP4360 povysávate suché aj mokré nečistoty. Rozsypaná soľ alebo vyliate mlieko - so všetkým si poradí za ...

59.00 EUR 

s DPH

VP4352 Ručný vysávač 14,8 V Wet & Dry Riser car

Ručný vysávač 14,8 V Wet and Dry Riser Car Concept VP4352; Wet & Dry; Extrémny výkon; Flexibilná hadica CAR; Wet & Dry - na suché aj mokré vysávanie; S ručným vysávačom VP4352 dosiahnete rýchle a efektívne upratovanie. Vyniká extrémnym sacím výkonom a ...

59.00 EUR 

s DPH

VP4351 Ručný vysávač 11,1 V Wet & Dry Riser pet

Ručný vysávač 11,1 V Wet and Dry Riser Pet Concept VP4351; Wet & Dry; Extrémny výkon; PET kefa; Wet & Dry - na suché aj mokré vysávanie; S ručným vysávačom VP4351 dosiahnete rýchle a efektívne upratovanie. Vyniká extrémnym sacím výkonom a moderným desi...

53.00 EUR 

s DPH

VP4350 Ručný vysávač 7,2 V Wet & Dry Riser

Ručný vysávač 7,4 V Wet and Dry Riser Concept VP4350; Wet & Dry; Extrémny výkon; Li-Ion batéria; Wet & Dry - na suché aj mokré vysávanie; S ručným vysávačom VP4350 dosiahnete rýchle a efektívne upratovanie. Vyniká extrémnym sacím výkonom a moderným des...

39.00 EUR 

s DPH

 

Kontaktujte klientské centrum

Po-Pia: 7.30-15.30 h

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.