Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Multifunkčný tlakový hrniec s WiFi CK8001

Multifunkčný tlakový hrniec Concept CK8001; Multifunkčné využitie; Automatické programy; Mobilná aplikácia; Jeden hrniec - nespočetne možností; Multifunkčný tlakový hrniec Concept CK8001 s WiFi pripojením predstavuje moderný spôsob varenia. S objemom 5...

Výrobca
Elektrické hrnce
Kód

ck8001

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
119.00 EUR
3 585.11 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Multifunkčný tlakový hrniec Concept CK8001

  Multifunkčné využitie

  Automatické programy

  Mobilná aplikácia

  Jeden hrniec - nespočetne možností

  Multifunkčný tlakový hrniec Concept CK8001 s WiFi pripojením predstavuje moderný spôsob varenia. S objemom 5,6 l s ním pohodlne uvaríte jedlo až pre 6 osôb, takže zasýti aj veľkú rodinu. Zastane prácu tlakového, parného, pomalého, zaváracieho i sous-vide hrnca, ryžovaru, polievkovaru a jogurtovača. S CK8001 pripravíte ľahko a rýchlo takmer čokoľvek, na čo si spomeniete - od polievky až po sladký dezert.

  Zbaľte kuchyňu do hrnca

  Veľkou výhodou multifunkčného hrnca CK8001 sú jeho kompaktné rozmery, takže vám v kuchyni nezaberie takmer žiadne miesto. Vďaka ľahkej prenosnosti si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou, na cesty, chatu či chalupu. Doprajte si chutné, rýchle a zdravé jedlo kdekoľvek chcete. Jeden hrniec, ktorý vám nahradí celú kuchyňu.

  S mobilnou aplikáciou máte prehľad o priebehu varenia odkiaľkoľvek

  Multifunkčný tlakový hrniec Concept CK8001 umožňuje prepojenie s mobilnou aplikáciou Concept Home, ktorá ponúka až 24 prednastavených programov a nepretržitý prehľad o priebehu varenia. Pohodlne si môžete dať variť večeru a odísť za zábavou. V aplikácii uvidíte zostávajúci čas prípravy. Návrat si teda môžete naplánovať doslova na minútu presne a rovno servírovať.

  Rýchle a úsporné varenie pod tlakom - čo bežne trvá hodiny zvládne za minúty

  Hlavnou prednosťou multifunkčného tlakového hrnca je úspora času a energie, pretože varenie pod tlakom je veľmi rýchle. Hovädzí guľáš alebo poctivý vývar zvládnete uvariť za 35 minút. Potraviny si naviac zachovávajú svoju prirodzenú chuť a arómu a vďaka kratšej dobe varenia i dôležité živiny. Mäso varené v tlakovom hrnci je krehkejšie a šťavnatejšie a zelenina si uchová svoju prirodzenú farbu. Počas varenia môžete voliť z dvoch úrovní tlaku - vysokej a nízkej. Varenie pod vysokým tlakom výrazne skráti dobu prípravy. Nízky tlak voľte u jemných druhov potravín, aby nedošlo k narušeniu ich štruktúry.

  Pomalé varenie dodá jedlu intenzívnu chuť

  Pomalé varenie síce vyžaduje viac času na prípravu, ale zároveň ušetrí čas vám. Stačí vložiť suroviny a hrniec sa o prípravu postará úplne sám. Nemusíte teda nič kontrolovať, miešať ani podlievať. Metóda pomalého varenia je ideálni predovšetkým na prípravu guľášu, omáčok, pečených más a silných vývarov. Pripravované pokrmy získajú intenzívnu chuť a mäso bude krásne krehké a šťavnaté. Pomalé varenie prebieha bez tuku a s minimálnym množstvom soli a ďalšieho korenia. Je teda vhodné pre všetkých, ktorí chcú chudnúť alebo jesť zdravšie. Pomocou pomalého varenia môžete vyskúšať i modernú metódu varenia sous-vide. Pokrmy pasírované vo vákuu sú nielen veľmi chutné, nízkokalorické, ale tiež si uchovajú pôvodný vzhľad a všetky dôležité vitamíny a živiny.

  Varenie v pare zachová vitamíny, živiny a prirodzenú chuť potravín

  V pare môžete pripraviť takmer čokoľvek - zeleninu, mäso, ryžu, zemiaky, strukoviny, knedle a plno ďalších potravín vr. ich ohrievania. Para neničí vitamíny a dôležité živiny a zachováva prirodzenú chuť potravín. Počas prípravy nemusíte používať žiaden tuk ani olej. Jedlo sa tak stáva zdravším a zároveň i chutnejším. K vareniu v pare slúži naparovací kôš, ktorý ľahko umiestnite do špeciálnych prelisov vo vnútri nádoby. Nepotrebujete teda žiaden stojan, čo je veľmi praktické a úsporné na skladovanie.

  A čo ďalšie vám CK8001 ponúka?

  Multifunkčný tlakový hrniec CK8001 môžete využiť tiež k zaváraniu a sterilizácii ovocia a zeleniny, húb, mäsa alebo k príprave domácich marmelád a džemov. Pomôže vám s prípravou ryže na všetky spôsoby - ako samostatnú prílohu, do rizota alebo sladkých kaší. Milovníci silných vývarov už nemusia čakať hodiny na ich prípravu. S CK8001 budete mať výbornú polievku do 30 minút. A čo taký domáci jogurt v bio kvalite? Výroba je jednoduchá a stačí vám len 2 ingrediencie - plnotučné mlieko a živá kultúra. Získate jogurt skvelej chuti i kvality, ktorý naviac vyjde na zlomok ceny jogurtu kupovaného.

  Bezpečné varenie a ľahká údržba

  Hrniec je vybavený radou bezpečnostných prvkov. Zámok pokrievky zabráni otvoreniu natlakovaného hrnca počas varenia, čím predchádza riziku oparenia z rýchleho úniku pary. Deaktivuje sa až v okamihu, kedy tlak vo vnútri hrnca klesne na bezpečnú hodnotu. Nechýba ani poistka, ktorá hrniec ochráni proti prehriatiu a protišmykové nožičky pre lepšie upevnenie hrnca na kuchynskej linke. Vnútorná nádoba je opatrená nepriľnavým povrchom, takže sa na ňu nič neprichytáva, dobre sa čistí a môžete ju umývať v umývačke riadu. Vonkajší povrch hrnca stačí po vychladnutí utrieť vlhkou handrou.

  Prehľadný displej s ovládaním v češtine

  Multifunkčný tlakový hrniec Concept CK8001 je vybavený prehľadným digitálnym panelom v češtine, takže jeho ovládanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Vyberať môžete z 13 prednastavených programov: ryža, ovsené vločky, polievka, zrno, zaváranie, pomalé varenie, vyprážanie, strukoviny, mäso, hydina, para, torta a jogurt. Pri jednotlivých programoch môžete podľa potreby upraviť nastavenie tlaku a dobu varenia. Na displeji môžete sledovať zostávajúci čas prípravy. Po ukončení programu sa hrniec automaticky prepne do režimu Keep Warm, v ktorom uchová uvarený pokrm teplý do okamihu servírovania.

  Technické parametre:

  • Multifunkčný kuchynský pomocník (zavárací/pomalý/parný/tlakový hrniec, ryžovar, polievkovar, jogurtovač, sous-vide hrniec)
  • Mobilná aplikácia Concept Home
  • Jazykové rozhranie: CZ, SK, PL, EN
  • Internetové pripojenie: WiFi sieť - 2,4 GHz
  • Kompatibilita: iOS 9.0 a vyšší, Android 5.0 a vyšší
  • Verzia firmwaru: 1.0.5
  • 13 prednastavených programov na hrnci: ryža, ovsené vločky, polievka, zrno, zaváranie, pomalé varenie, vyprážanie, strukoviny, mäso, hydina, para, torta, jogurt
  • 24 prednastavených programov v mobilnej aplikácii: ryža, hnedá ryža, zrno, ovsené vločky, mäso, dusenie, rizoto, kaša, hydina, hovädzie mäso, baranie mäso, ryba, rebrá, polievka, strukoviny, zaváranie, sterilizácia, zelenina, vajcia, para, torta, vyprážanie, pomalé varenie, jogurt
  • Funkcia udržania teploty
  • Nepriľnavý povrch nádoby
  • Objem nádoby: 5,6 l
  • Prehľadný digitálny displej v češtine
  • Odložený štart: 0,5-24 h
  • Tlak: vysoký/nízky
  • Regulácia času: 1 min. - 24 h
  • Bezpečnostná poistka proti prehriatiu
  • Vyberateľnú nádobu je možné umyť v umývačke riadu
  • Príkon: 1000 W

  Príslušenstvo:

  • Naparovací kôš + kliešte
  • Lyžica na ryžu
  • Odmerka

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: