Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Nerezové drezy s NANO technológiou

16.04.2024

Moderné kuchyne sú centrom aktivít a spoločenského života v domácnosti. Preto je dôležité mať vybavenie, ktoré nielenže dobre vyzerá, ale je tiež funkčné a odolné. V dnešnom článku sa zameriame na nerezové drezy, ktoré kombinujú eleganciu, vysokú odolnosť a inovatívne technológie..

NANO technológia a jej hlavné výhody

.

Nerezové drezy Concept sú vybavené nano technológiou, ktorá zvyšuje ich odolnosť a zlepšuje schopnosť odolávať škvrnám a špine. Vďaka nanovrstve sú tieto drezy odolné voči poškriabaniu a zostávajú dlhodobo krásne a čisté. Nano technológia tiež uľahčuje údržbu, pretože voda a nečistoty ľahko skĺznu po povrchu drezu, čo znamená menej úsilia pri čistení.

.

Odolnosť proti škvrnám

Nano povrchová úprava vytvára ochrannú vrstvu, ktorá odoláva škvrnám a usadeninám, čo uľahčuje údržbu drezu a udržuje ho v čistote.

.

Hydrofóbny povrch

Nano povrch odpudzuje vodu a zabraňuje tvorbe vodných škvŕn, čo uľahčuje čistenie a udržuje drez čistým a suchým.

.

Ochrana proti poškrabaniu

Táto technológia môže tiež chrániť drez pred drobným poškriabaním a odtlačkom prstov, čím zachováva jeho estetický vzhľad.

.

Dlhšia životnosť

Vďaka odolnosti proti škvrnám a poškriabaniu môže byť nerezový drez s nano povrchovou úpravou trvanlivejší a lepšie zachovávať svoj pôvodný vzhľad.

.

Hygiena

Nano povrchy môžu tiež prispievať k lepšej hygiene, pretože menej usadenín a baktérií sa udržuje na povrchu, čo znamená, že je jednoduchšie udržiavať drez čistým a bezpečným pre používanie.

PVD coat

.

Ďalšou inováciou, ktorú ponúkajú nerezové drezy Concept, PVD povlak. PVD (Physical Vapor Deposition) je proces, pri ktorom sa tenká vrstva materiálu nanáša na povrch drezu za použitia vysokých teplôt a vákua. Tento povlak poskytuje nielen estetický dojem, ale taktiež zvyšuje odolnosť a odoláva poškriabaniu a opotrebovaniu. PVD povlakom sú opatrené všetky nerezové drezy v dizajne tmavého nerezu .

.


.

.


.

Povrchová úprava pieskovaním

.

Okrem nano technológie a PVD povlaku sú nerezové drezy Concept tiež dokončené pomocou techniky pieskovania, čo im dodáva matný a elegantný vzhľad. Táto technika nielenže zlepšuje estetiku drezu, ale taktiež znižuje odlesky a odtlačky prstov, čo znamená, že drez bude vyzerať elegantne aj po dlhodobom používaní.

Hlavné výhody nerezových drezov Concept:

  • Kvalitné spracovanie – nerezová oceľ AISI304, NANO technológia, PVC coat, pieskovanie
  • Vysoká odolnosť – proti poškriabaniu, opotrebovaniu, oteru, vysokým teplotám, korózii, chemickým látkam
  • Dlhá životnosť – drezy si dlhodobo uchovajú pôvodný vzhľad
  • Výborné zvukovo-izolačné vlastnosti – technológia Noise absorb absorbuje zvuky, minimalizuje vibrácie a rezonancie
  • Ľahko čistiteľné – moderné technológie a rohový rádius R10 minimalizujú usadzovanie nečistôt a uľahčujú údržbu

.

Integrovaný dávkovač saponátu

.

Súčasťou nerezových drezov Concept DNN1045ds a DNN1045ss je integrovaný dávkovač saponátu, ktorý prináša kombináciu pohodlia, estetiky a prispieva k lepšiemu užívateľskému zážitku.

Nerezové drezy Concept s nano technológiou, PVD povlakom a pieskovaním predstavujú dokonalú kombináciu elegantného dizajnu, odolnosti a inovatívnych technológií. Tieto drezy sú ideálnou voľbou pre každú modernú kuchyňu, ktorá hľadá vysoko kvalitné a funkčné vybavenie.

.


.

.


.

Možnosti umiestnenia nerezových drezov Concept

.

Zatiaľ čo modely DNN1045 ponúkajú štandardné uchytenie na pracovnú dosku, modely DNN1060 môžete umiestniť hneď troma spôsobmi. Využiť môžete najbežnejšiu hornú montáž, spodnú montáž alebo ich zabudovať do roviny s pracovnou doskou.