Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Nová čierna IPL, ktorá odstraňuje nielen chĺpky

03.11.2022

Nové IPL sú malým zázrakom. Schovávajú v sebe toľko pomocníkov pre ženskú krásu, až z toho zrak prechádza. Concept vie, čo ženy najviac trápi a preto prišiel s prístrojom, ktorý sa o všetko postará. Neváhajte a spoznajte neprekonateľný model IL5020 a rodinný IL5000, ktorý vás zaujme na prvý pohľad svojim neprehliadnuteľným designom. A čo potom tie funkcie…

ipl_zeny_epilace_gauc_obyvak_bezbolestna_bezdratova

x

IPL, ktoré bojuje s chĺpkami

x

Čo asi každý od IPL očakáva je to, že mu pomôže zbaviť sa otravného ochlpenia, aspoň na trochu dlhšiu dobu, než je len pár dní. Toto dokáže naša IPL na jednotku. IL5000 má v sebe zabudovanú lampu s intenzívnym pulzujúcim svetlom a k tomu dva nadstavce na bikiny a tvár, ktoré zúžia miesto dopadu svetla, takže je epilácia bezpečná aj na menších plochách. IL5020 ma nadstavec na epiláciu odnímateľný, takže ho môžete zameniť s inými, o ktorých sa budeme baviť v texte ďalej. Na tento epilačný nástavec, rovnako ako u predchádzajúceho modelu, môžete pomocou magnetu prikladať dva nadstavce na epiláciu bikín a tváre.

x

Následne epilácia funguje rovnako ako pri iných modeloch, buď tlačidlo na vyslanie svetla držíte stlačené, tým pádom epilátor vysiela plynulé záblesky alebo tlačidlo prerušovane stláčate a prístroj vysiela jednorazové impulzy. Prvý prípad je vhodný pre väčšie plochy, kedy epilátor iba posúvate po koži a druhý prípad je ideálny na malé plochy, kedy je potrebné epilátor zdvíhať a presne ho umiestňovať na konkrétne miesta.

x

IL3020 IPL epilátor PERFECT SKIN

IL3020 IPL epilátor PERFECT SKIN

189 €

IL5000 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO

IL5000 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO

319 €

IL5020 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO anti age

IL5020 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO anti age

399 €

x

IPL, ktoré schladí pokožku

x

Pri modeli IL5020 nájdete nadstavec, ktorý chladí. Áno, priložíte si ho k pokožke a on ju bude ochladzovať. Je vhodné ho použiť po ošetrení, aby sa vám upokojila pokožka a tiež sa vďaka ochladeniu vyhnete nepríjemnej vyrážke. Schladiť si kožu je možné aj po klasickom holení, pri únave alebo keď vám je nepríjemné teplo.

x

IPL s Anti age, ktorý vás omladí

x

Ďalší nadstavec, ktorým disponuje model IL5020 vás jednoducho omladí. Zlepší vám textúru pleti a farebne zjednotí pokožku. Ošetrenie je tepelné a obnovuje tvorbu kolagénu, zmierňuje tvorbu vrások, niektorých druhov pigmentových škvŕn a drobné žilky.

x