Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Produkt bohužiaľ nie je k dispozícii.

Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. 032 658 34 65 alebo emailom na info@my-concept.sk.

Robotický vysávač s mopom visiOne 3D VR3550

Robotický vysávač s mopom visiOne 3D Concept VR3550 s trojrozmerným rozpoznaním predmetov vyniká perfektnou orientáciou v priestore, extra výkonom 8000 Pa, nízkou výškou 8,5 cm, tichým chodom a maximálnou samostatnosťou. Ovládnete ho pomocou mob.aplik...

Výrobca
Vysávače
Kód

vr3550

 

  Podrobnosti o produkte

  Robotický vysávač s mopom visiOne 3D Concept VR3550

  3D VisiOne Technology

  8K PowerBoost BLDC motor

  Ultra SLIM 8,5 cm

  Garancia 60 dní vrátenia peňazí

  Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v období od 11. septembra do 31. decembra 2023 získavate jedinečnú šancu otestovať si ho v pohodlí vášho domova, a to po dobu až 60 dní. Ponúkame vám čas na jeho dôkladné vyskúšanie, aby ste zistili, či je to ten pravý parťák do vašej domácnosti a či spĺňa vaše očakávania. V opačnom prípade, pokiaľ s vysávačom nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho do 60 dní od nákupu vrátiť a my vám pošleme peniaze.

  Zaregistrujte sa a získajte "Šikovne vymyslené výhody".

  Rozpozná papuče, ponožky i hračky na podlahe

  Vďaka špičkovej 3D technológii s trojrozmerným rozpoznávaním predmetov už nemusíte kontrolovať podlahy pred samotným upratovaním. Robot dokáže v reálnom čase rozpoznať i drobné predmety, a tomu prispôsobí trasu upratovania. Už sa vám nestane, že sa počas upratovania zasekne vďaka zabudnutej ponožke, namotá vám záclonu alebo rozleje misku s vodou vášho chlpatého miláčika. Rozpozná väčšinu vecí, ktoré sa môžu v bežnej domácnosti na zemi nachádzať - papuče, ponožky, zvieracie misky, hračky, balíček vreckoviek, knihy, oblečenie, deky alebo i záclony a závesy, ktoré sa dotýkajú zeme.

  V čom sa líši robotický vysávač visiOne s 3D technológiou od ostatných robotov s laserovou navigáciou?

  Robotický vysávač s mopom visiOne 3D Concept VR3550 sa orientuje pomocou vyspelej Laser Inside Navigation Technology s trojrozmerným rozpoznaním predmetov Triple Laser Beam 3D Scan. V čom sa táto technológia líši od štandardnej laserovej navigácie? Jednoznačne v detekcii predmetov. Presvedčiť sa môžete na videu nižšie.

  Ultra SLIM s výškou len 8,5 cm

  Ďalšou výhodou je umiestnenie laserovej hlavy. Oproti bežným laserovým modelom má robot VR3550 visiOne svoju najcitlivejšiu časť bezpečne umiestnenú vo vnútri tela, kde je chránená pred vonkajšími nečistotami. Toto konštrukčné riešenie zároveň znižuje celkovú výšku robota. S profilom len 8,5 cm patrí tento model medzi najnižšie laserové robotické vysávače s 3D detekciou na trhu.

  Extra výkon 8000 Pa

  Robotický vysávač s BLDC motorom s príkonom 65 W visiOne 3D Concept VR3550 ponúka extra výkon 8K PowerBoost. Vďaka nadštandardnej sacej sile 8000 Pa dosahuje počas upratovania mimoriadneho výkonu na všetkých podlahových krytinách vrátane kobercov.

  Chráni vaše súkromie

  S robotickým vysávačom visiOne 3D Concept VR3550 bude váš domov v úplnom bezpečí. Vďaka laserovým senzorom nemusíte mať strach zo straty súkromia alebo zneužitie citlivých informácií, ktoré bývajú spojené s robotickými vysávačmi s kamerovým systémom. Spojenie kamery a internetového pripojenia môže byť zneužité tretími osobami, ktoré potom môžu v reálnom čase sledovať všetko, čo sa u vás v domácnosti deje. Robot visiOne vaše súkromie ochráni.

  Nepotrebuje kameru, vidí rovnako dobre

  Robotický vysávač visiOne 3D Concept VR3550 využíva vyspelú navigáciu 3D VisiOne Technology, ktorá v sebe kombinuje hlavné výhody laserovej a kamerovej technológie. Kameru nahrádzajú tri laserové senzory, ktoré dosahujú veľmi presné zmapovanie všetkých priestorov vrátane trojrozmerného rozpoznania predmetov.

  Automatické navýšenie sacej sily na kobercoch

  S nasadenou kefou na koberce sa automaticky aktivuje šikovná funkcia Carpet turbo. V okamihu, kedy robot nabehne na koberce, zvýši saciu silu na maximum a tým zaistí účinnejšie upratovanie. Po návrate na tvrdé podlahy sa funkcia Carpet turbo deaktivuje a robot sa vráti k pôvodnému výkonu. Pokiaľ v domácnosti koberce nemáte, odporúčame používať kefu s mäkkým povrchom, ktorá je určená pre šetrné upratovanie tvrdých podláh.

  Samostatné upratovanie na niekoľko mesiacov

  Stanica Self Clean base pomáha robotickému vysávaču visiOne 3D VR3550 k úplnej samostatnosti. Po dokončení upratovania robot automaticky vysype prachový zásobník do vrecka, ktoré je umiestnené vo vnútri stanice. Toto vrecko dokáže pojať až 2,5 l nečistôt, takže vám vydrží až na dva mesiace bežného upratovania (v závislosti na početnosti upratovania a miery znečistenia). Nemusíte sa o nič starať. V okamihu, kedy je vrecko naplnené, rozsvieti sa kontrolka na stanici, ktorá vás upozorní na nutnosť výmeny.

  Rozpozná miestnosti a uprace presne podľa plánu

  S funkciou RoomPlan 3.0 dokáže robotický vysávač visiOne 3D rozpoznať jednotlivé miestnosti, čím vám ušetrí plno času i práce s úpravou mapy. Na vás je si jednotlivé miestnosti len pomenovať, aby ste sa v mape lepšie orientovali. Uľahčí vám to následné plánovanie upratovania, ktoré si môžete nastaviť pre každú miestnosť zvlášť. Súčasne môžete vyznačiť zakázané zóny alebo virtuálnu stenu, kam robot nesmie. O viac sa starať nemusíte, robot sa v nastavený čas spustí a uprace presne podľa plánu.

  Rýchle mapovanie aj viacposchodových domácností

  Počas skenovania vysiela robot laserový lúč, ktorý sníma odrazené signály k vytvoreniu mapy a rozoznaniu prekážok. Vďaka dosahu lúča až 12 m naskenuje na jeden záber i veľké priestory, čím urýchli proces tvorby mapy celej vašej domácnosti. Systém MultiMap dokáže uložiť pôdorysy až 5 poschodí.

  Automatické pokračovanie v upratovaní

  Robotický vysávač visiOne 3D si nájde svoje miesto ako v menších bytoch, tak i v priestorných domoch. Nezľakne sa veľkosti žiadnej plochy a naplánované upratovanie za každým dokončí. V prípade slabej batérie automaticky vyhľadá stanicu, kde sa dobije, a potom pokračuje v upratovaní tam, kde prestal.

  Najefektívnejší spôsob vytierania Y-wash

  Robotický vysávač visiOne 3D Concept VR3550 dokáže vysávať a vytierať naraz. Stačí nasadiť zásobník na vodu s objemom 350 ml a robot sa rázom postará o suché i mokré upratovanie. Elektronicky riadené dávkovanie vody spoločne s inovovaným spôsobom vytierania Y-wash dokáže odstrániť i zaschnuté nečistoty. Robot sa pohybuje v "Y" trajektórii, počas ktorej každý kúsok podlahy prejde opakovane a vďaka tomu dosahuje účinnejšie upratovanie.

  Ovládanie hlasom

  Robotický vysávač visiOne 3D Concept VR3550 podporuje ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa alebo Google Home. Môžete ho teda zapojiť do svojej šikovnej domácnosti a ovládať hlasovými povelmi.

  Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Concept Home

  Cez mobilnú aplikáciu Concept Home si môžete naplánovať, kedy a kde bude robotický vysávač upratovať. V stanovený čas robot začne upratovať presne podľa nastaveného plánu a bez ďalšej vašej asistencie. Robot môžete poslať na upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a cez mobilnú aplikáciu v reálnom čase sledovať jeho trasu. Aplikácia Concept Home je v češtine a zdarma dostupná ako pre iPhone, tak i pre Android. Sťahujte tu: App Store, Google Play.

  Tak tichý

  Plne automatický a zároveň veľmi tichý. Robotický vysávač VR3550 disponuje veľmi tichým chodom len 65 dB, takže počas upratovania nenarušuje bežný chod domácnosti.

  180 minút upratovania

  Vysokokapacitná Li-Ion batéria 5200 mAh poskytuje dostatok energie na akékoľvek upratovanie. Na jedno nabitie vydrží upratovať až 180 minút.

  Robot, ktorý hovorí slovensky

  S robotom visiOne 3D VR3550 si budete rozumieť. Dokáže rozprávať 5 jazykmi vr. slovenčiny, takže všetky informácie od neho dostanete v rodnom jazyku.

  Vhodný aj pre alergikov

  Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13 zachytí až 99,9 % častíc, vr. prachu, baktérií, vírusov, roztočov a alergénov. Filter je umývateľný, takže je možné ho používať opakovane.

  Technické parametre:

  • Laser Inside Navigation Technology
  • Triple Laser Beam 3D Scan
  • Dosah laserového lúča: 12 m
  • 2 v 1: VYSÁVA a VYTIERA
  • Prachová základňa Self Clean Base s automatickým vysypaním
  • BLDC motor
  • Ultra SLIM: 8,5 cm
  • TOF senzor
  • Sacia sila až 8000 Pa
  • Li-Ion batéria 5200 mAh - 180 minút vysávania
  • CARPET turbo
  • Aplikácia Concept Home v ČEŠTINE
  • Jazykové rozhranie: CZ, SK, EN, DE, HU, PL
  • Internetové pripojenie: WiFi, dátové pripojenie
  • Kompatibilita: iOS 9.0 alebo novší
  • Verzia firmwaru: 1.1.11
  • ROBOT HOVORÍ SLOVENSKY (+ CZ, EN, PL, HU)
  • Ovládanie cez domáceho asistenta Amazon Alexa/Google Home
  • ROOMPLAN 3.0 - automatické rozdelenie miestností
  • Upratovanie viacposchodových domácností
  • Automatické pokračovanie v upratovaní
  • VYTIERANIE - elektronicky riadené
  • Y-wash - najefektívnejší spôsob vytierania
  • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
  • Plánovanie upratovania
  • Tichá prevádzka: 65 dB
  • Doba nabíjania: 4-5 hodín
  • Kapacita zásobníka na vodu: 350 ml
  • Kapacita zásobníka na prach: 450 ml

  Príslušenstvo:

  • 1x kefa na koberce
  • 1x kefa na tvrdé podlahy
  • 2x bočná kefka
  • Mopovací nástavec
  • 2x mopovacia textília
  • 4x prachové vrecko 2,5 l
  • 2x HEPA filter 13
  • 2x penový filter
  • 1x čistiaca kefka

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: