Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Tipy na vianočné darčeky pre manželku aj priateľku

21.11.2022

Do Vianoc zostáva päť týždňov a možno už tiež premýšľate, aký darček by tento rok potešil Vašu drahú polovičku. Či už ide o manželku alebo priateľku, vybrať ten správny darček nemusí byť vždy jednoduché. Pamätajte však na to, že dôležité je vyberať srdcom a nenechávať nákup na poslednú chvíľu. A čím iste potešíte každú ženu? Osobitým darčekom, ktorý podčiarkne jej krásu. Prinášame pár tipov, ktorými by ste mohli na tohtoročné Vianoce zažiariť.

Obrázok, na ktorom je bábika

Automaticky generovaný popis

Pre jej hladkú pokožku

.

Dokonale hladká pokožka je snom každej ženy, ale docieliť to býva občas náročné. Darujte svojej milovanej prístroj, ktorý prináša bezbolestný a vysoko účinný spôsob epilácie s dlhodobými výsledkami. S novým IPL epilátorom nedarujete len praktický darček, ale tiež citeľnú úsporu času i peňazí a pohodlnejší život.

.

.

IL5020

IL5000

IL3020

IL3000

.

.

.

Pre jej krásne a zdravé vlasy

.

Krásne vlasy sú pýchou každej ženy, a preto je starostlivosť o ne naozaj dôležitá. Pokiaľ pre svoju milú vyberáte nový fén, žehličku na vlasy alebo napríklad kefu, s novou radou Elite chybu neurobíte. Nielen že očarí krásnym designom, vďaka najmodernejším technológiám chráni vlasy pred poškodením, presušením a poskytujú hĺbkovú hydratáciu. Vlasom dodajú zdravý vzhľad a prirodzený lesk.

.

Obrázok, na ktorom je zbraň

Automaticky generovaný popisVZ6010

VZ6020

Obrázok, na ktorom je spotrebič, sušička

Automaticky generovaný popisVV6030

VH6040

.

.

.

.

Pre jej krásu

.

Ďalšou dôležitou súčasťou života každej ženy je starostlivosť o pleť. Existuje rada prístrojov, ktoré tento každodenný rituál vašej drahej polovičke uľahčia a spríjemnia. A výsledky sú k nezaplateniu, pretože zdravo vyzerajúca a mladistvá pleť rozžiari každú ženu. A ku krásnej žene patrí i krásny úsmev. A správna starostlivosť začína pri kefke.

.