Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Tipy na vianočné darčeky pre ŽENY

12.12.2023

Stále ešte neviete, čím by ste vašu drahú polovičku potešili na tohtoročné Vianoce? Vybrať ten správny darček pre manželku, priateľku, mamičku, sestru alebo napríklad najlepšiu kamarátku býva často oriešok. Preto vám prinášame pár tipov, ktorými by ste mohli na tohtoročné Vianoce zažiariť. Ako bonus pridávame 15% zľavu, ktorá platí na všetky malé spotrebiče zakúpené do 24. decembra 2023.

Pre jej hladké telo

.

Hladká pokožka bez chĺpkov je snom každej ženy. Tak prečo tento sen nesplniť tej vašej najdrahšej? IPL epilátor bude určite správna voľba. Len majte na pamäti, že tento spôsob epilácie je najefektívnejší u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami.

.


.

.


.

Pre jej neodolateľný účes

.

Pokiaľ si nie ste istí, či by bol IPL epilátor tou správnou voľbou, máme pre vás ďalší tip. Tentokrát sa zameriame na jej vlasy. Darček v podobe kulmy, žehličky na vlasy, fénu alebo teplovzdušnej kefy zaiste poteší.

.


.

.


.

Pre jej dokonalú pleť

.

Navštevuje vaša drahá kozmetické salóny? Ak áno, môžete ju časť salónu venovať v podobe vhodného prístroja z radu starostlivosti o pleť. Verte, že zdravo vyzerajúca a mladistvá pleť rozžiari každú ženu.

.


.

.


.

Pre jej žiarivý úsmev

.

Darujte svojej žene žiarivý úsmev. So sonickou zubnou kefkou jej venujete šetrnú starostlivosť o zuby a ďasná, ktorá je niekoľkonásobne účinnejšia ako manuálne čistenie. A ak už sonickú kefku má, môžete ju doplniť o ústnu sprchu alebo praktický UV sterilizátor.

.


.

.


.

Pre jej zdravý životný štýl

.

Posledný tip na darček poteší každú milovníčku smoothie nápojov a lahodných koktailov. Vyberať môžete z všestranných stolných mixérov alebo menších smoothie makerov, ktorých mixovacia nádoba slúži súčasne ako fľaša na pitie, ktorú je možné vziať kamkoľvek so sebou - do práce, na cvičenie, za zábavou.

.


.

.


.

Vybrali ste ten správny darček? Ak áno, využite náš bonus v podobe 15% zľavy na všetky malé spotrebiče, ktoré zakúpite do 24.12.2023. Pokiaľ stihnete objednať do 18.októbra 2023, garantujeme vám včasné dodanie do Vianoc.