Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Animal Smart 25,2 V VP6110

Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Animal Smart 25,2 V VP6110

Záruka 7 rokov na motor

60 dní na vyskúšanie

Tyčový aku vysávač Animal Smart VP6110 ponúka vysoký sací výkon, dlhú výdrž a flexibilné využitie. Je osadený vyberateľnou 25,2 V Li-Ion batériou, s ktorou môžete upratovať až 40 minút na jedno nabitie. Vďaka PET kefe je ideálnou voľbou...

Výrobca
Vysávače
Kód

vp6110

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
219.00 EUR
6 597.59 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Farba
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Tyčový aku vysávač 2 v 1 Iconic Animal Smart 25,2 V Concept VP6110

  2 v 1

  Podlahová hubica Smart

  PET kefa

  Záruka 7 rokov na motor

  Predĺžte si záruku na BLDC motor na dobu 7 rokov. Viac informácií nájdete na stránke "Šikovne vymyslené pre upratovanie".

  Tyčový a ručný vysávač v jednom

  Tyčový vysávač 2 v 1 Iconic Animal Smart Concept VP6110 sa stane univerzálnym pomocníkom do každej domácnosti. Ponúka vysoký sací výkon, dlhú výdrž a flexibilné využitie. Zastane prácu tyčového aj ručného vysávača a pohodlne s ním vysajete všetky tvrdé podlahy aj koberce. Vďaka ľahkej konštrukcii a ergonomickej rukoväti sa dobre ovláda. Tyčový vysávač VP6110 si poradí s upratovaním doslova od podlahy po strop.

  Výkonný BLDC motor zvyšuje saciu silu vysávača

  Vysoký sací výkon je zásluhou BLDC motora. Jedná sa o novo používaný digitálny bezkartáčový jednosmerný motor, ktorý má rad výhod. Spomínaný motor je tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť ako bežné motory.

  Šikovne vymyslená podlahová hubica si poradí s každou nečistotou

  Podlahová hubica SMART je vybavená vlastným pohonom a flexibilným zdvíhacím nárazníkom. Vďaka tomu dosiahnete vysoko efektívne upratovanie za oveľa kratší čas. Počas vysávania tvrdých podláh odporúčame nárazník zdvihnúť, aby si vysávač lepšie poradil aj s väčšími nečistotami. Na koberci nechajte nárazník dole, znížite tak únik vzduchu a dosiahnete lepšie výsledky.

  Na všetky druhy povrchov

  V základnej výbave vysávača sú 2 kefy. Carpet kefa je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel a je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov. Pokiaľ vo vašej domácnosti prevládajú tvrdé podlahy, vyberte hardfloor kefu. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami je veľmi šetrná k vašim podlahám a dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. Pre zachovanie vysokej účinnosti vysávania odporúčame kefy pravidelne kontrolovať a čistiť.

  Automatický svetelný senzor

  Vďaka inteligentnému svetelnému senzoru vám žiadna smietka neunikne. Akonáhle podlahová hlavica rozpozná tmu, automaticky sa rozsvieti. Pohodlne tak poupratujete aj pod nábytkom alebo v iných tmavých kútoch vašej domácnosti.

  3 pracovné režimy vr. AutoBoost s automatickým prispôsobením sacej sily

  Vysávač má k dispozícií 3 režimy: Low, AutoBoost a High, ktoré môžete meniť podľa typu vysávaného povrchu priamo na rukoväti vysávača. Nízky výkon je vhodný na tvrdé podlahy, vysoký na upratovanie kobercov. AutoBoost je plne automatický režim, pri ktorom vysávač sám rozpozná mieru znečistenia a tomu prispôsobí sací výkon.

  Malá turbo kefa si skvelo poradí so zvieracími chlpmi

  Hlavnou výhodou turbo kefy je, že vysáva a kefuje súčasne. Ocenia ho predovšetkým majitelia domácich maznáčikov, pretože si perfektne poradí s chlpmi na sedačke, kobercoch aj v interiéri auta. Pre zachovanie vysokej účinnosti vysávania odporúčame kefu pravidelne kontrolovať a čistiť.

  PET kefa na zvieraciu srsť

  Súčasťou základnej výbavy je aj šikovne vymyslená PET kefa s predlžovacou hadicou na šetrné ošetrenie kože a srsti vášho domáceho maznáčika. Hlavnou výhodou je, že jedným ťahom vyčešete a zároveň aj vysajete všetky prebytočné chlpy bez zbytočného neporiadku. Vášho zvieracieho parťáka zbavíte nečistôt, škodlivín a alergénov. Dômyselná konštrukcia kefy navyše pôsobí stimulačne na funkciu kože. Údržba kefy je veľmi jednoduchá. Pre odstránenie vyčesaných chlpov stačí stlačiť tlačidlo pre zatiahnutie štetín a uvoľnená srsť bude následne vysatá.

  Ručný vysávač pre drobné upratovanie v domácnosti aj v aute

  Tyčový vysávač 2 v 1 Iconic Animal Smart Concept VP6110 disponuje odnímateľnou ručnou jednotkou, ktorú oceníte predovšetkým pri drobnom upratovaní. Vďaka praktickému príslušenstvu v podobe dlhej a krátkej štrbinovej hubice s kefkou poupratujete interiér auta, pohovku, kuchynskú linku alebo napríklad klávesnicu. S použitím teleskopickej trubky vysajete pohodlne aj pavučiny pri strope.

  Vyberateľná batéria s dlhou výdržou pre upratovanie celej domácnosti

  Tyčový aku vysávač VP6110 vám poskytne absolútnu voľnosť pohybu počas upratovania. Počas práce vás nebude obťažovať žiadny kábel, takže môžete upratovať bez obmedzenia. V tele vysávača je umiestnená vyberateľná Li-Ion batéria s kapacitou 2500 mAh, ktorá sa vyznačuje veľkou výdržou a dlhou životnosťou. Na jedno nabitie môžete upratovať až 40 minút, takže s ním pohodlne vysajete celý byt. Vysávač môžete nabíjať dvoma spôsobmi: samostatne, pripojením napájacieho adaptéra priamo do tela vysávača alebo cez nástenný držiak. Plné dobitie trvá 3-4 hodiny.

  Rýchla a jednoduchá údržba

  Celé telo vysávača je plne rozložiteľné a umývateľné. Prachová nádoba disponuje objemom 0,5 l a jej čistenie je veľmi rýchle a hygienické. Po jej naplnení stačí jednoducho stlačiť tlačidlo a prach je razom vonku, bez toho aby ste sa museli samotnej nádoby dotknúť. Vysávač je vybavený kvalitným HEPA filtrom 13, čo ocenia najmä alergici a rodiny s malými deťmi. Vďaka senzoru znečistenia filtra budete presne vedieť, kedy je nutná jeho výmena, aby vám vysávač dlho a efektívne slúžil.

  Technické parametre:

  • Vysoko účinný na všetkých podlahových krytinách
  • BLDC motor
  • Príkon: 380 W
  • Smart Floor Head s dvoma kefami (Hardfloor pre tvrdé podlahy + Carpet na koberce)
  • Smart light senzor (automatické rozsvietenie v tme)
  • 3 pracovné režimy: Low, AutoBoost (automatické navýšenie sacieho výkonu), High
  • Kapacita nádoby na prach: 0,5 l
  • Lithium batéria 25,2 V, 2500 mAh
  • Doba vysávania: max. 40 minút
  • Doba nabíjania: 3-4 h
  • Senzor znečistenia filtra
  • Indikátor stavu batérie
  • Hlučnosť: 80 dB
  • Hmotnosť: 3,15 kg (ručná jednotka 1,65 kg)
  • Farba: modrá

  Príslušenstvo:

  • Malá turbo kefa
  • PET kefa + hadica
  • Krátka štrbinová hubica s kefou
  • Dlhá štrbinová hubica
  • Napájací adaptér
  • Držiak na stenu

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: