Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Chladničky

Chladničky

Americké chladničky

Americké chladničky Concept doprajú dostatok chladiaceho priestoru každej domácnosti, a to vďaka stovkám litrov objemu. Sú prehľadné a jednoducho sa v nich udržuje poriadok.

Rozloženie

Výber amerických chladničiek je široký a každý si môže zvoliť presne tú, ktorá mu dokonale padne do kuchyne. Väčšina z nich ponúka možnosť nabiehania dverí, čo znamená, že pri otvorení dverí v 90 °C nie je problém vytiahnuť šuplíky z chladničky. Tým pádom si môžete dovoliť priraziť chladničku k stene alebo kuchynskej linke.

 • Štvordverová americká chladnička majú dvoje dvere do chladničky a dvoje do mrazničky. Ich plusom je to, že sa vám bude v chladničke udržovať ďaleko lepšie poriadok, vďaka väčšej členitosti. Tieto chladničky patria k objemovo najväčším.
 • Trojdverová americká chladnička ponúka väčšiu možnosť variability. Jedna polovica chladničky s jednoliatymi dverami je miesto na zamrazovanie a druhá polovica je tvorená navrchu samotnou chladničkou a naspodku je variabilná zóna, v ktorej si užívateľ môže nastaviť teplotu od -4 °C do 8 °C.
 • French door je tvorená kombináciou dverí a šuplíkov, v ktorých je mraziaca časť. Aj v tomto type chladničky nájdete variabilnú zónu.
 • Side by sideje typ americkej chladničky s dvoma dverami zvisle vedľa seba. V menšej časti sa nachádza mraznička a v tej väčšej chladnička.

Objem

Objem amerických chladničiek sa pohybuje od 436 l až po 636 l. Štvordverové americké chladničky ponúkajú najväčší výber vo veľkosti, a to z objemu 436 l, 500 l, 560 l a 636 l. Trojdverové majú všetky rovnaký, a to 487 l. Chladničky typu French door a Side by side ponúkajú dve veľkosti. U French door je celkovo objem buď 506 l alebo 535 l a pri type Side by side 445 l alebo 556 l.

Invertorový motor

Veľká časť chladničiek disponuje invertorovým kompresorom, ktorý má hneď niekoľko výhod - nízka hlučnosť, vyššia efektivita chladenia a dlhšia životnosť. Dokáže sa prispôsobovať okamžitým potrebám na chladenie a efektívne hospodáriť s energiou, takže vám pomôže znížiť vaše účty za elektrinu.

No frost, Plasma sterilizátor a Metal cooling

Americké chladničky sú vybavené funkciami, vďaka ktorým nebudete musieť bojovať so zápachom, námrazou alebo nestabilnou teplotou.

 • TOTAL No Frost vás vyslobodí od námrazy vo vnútri celého spotrebiča vďaka rovnomernému šíreniu suchého vzduchu. Vedie aj k značným úsporám energie a šetrí vaše peniaze.
 • Plasma sterilizátor vytvára v chladničke prirodzené prostredie, ktoré neutralizuje baktérie, zápachy a vlhkosť. Vďaka tomu nedochádza k miešaniu vôní a chutí a vaša chladnička nezapácha.
 • Metal cooling posilňuje chladiacu schopnosť chladničky tým, že dokáže pojať oveľa viac chladu. Zabraňuje úniku chladného vzduchu a urýchľuje obnovenie optimálnej teploty pri častom otváraní dverí. Výsledkom je stabilná teplota v chladničke.
 • Teplotné snímače má len pár amerických chladničiek a sú to dve čidlá, ktoré udržujú správnu teplotu v jednotlivých zónach. Dochádza tak k minimálnym výkyvom teploty.
 • Fresh zóna dopraje vašej zelenine a ovociu dvojnásobne dlhšiu skladovaciu dobu a trojnásobné predĺženie čerstvosti, a to vďaka nižšej teplote a optimálnej vlhkosti, o ktorú sa postará vlhkostný ochranný film a špeciálne tesnenia.
 • Funkciu Dovolenka zvolte pri odchode mimo domov. Funkcia zníží odber energie, ale zaručí čerstvosť potravín do doby, než sa vrátite.

Chladnička s výrobníkom ľadu a inými múdro vymyslenými prvkami

Niektoré americké chladničky sú vybavené prvkami, ktoré potešia a uľahčia život v kuchyni aj v celej domácnosti.

 • Automatický výrobník ľadu
 • Dotykový displej
 • LED osvetlenie
 • Dávkovač vody
 • Alarm nedovretých dverí
 • Povrch, na ktorom môžete zanechať odkaz

Design

Dbáme na designové zjednotenie kuchyne, a preto máme širokú ponuku designových línií, v ktorých si môžete vybrať aj ďalšie spotrebiče, ktoré perfektne zladíte s americkou chladničkou.

 • Sexy čierna americká chladnička z línie Black
 • Snehovo biela americká chladnička z rady White
 • Klasické nerezové americké chladničky z rady Titania a Sinfonia

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

36 produktov
2 stránky

Položek na stránku:

 
 

Americká chladnička LA6983BC BLACK

Americká chaldnička Concept LA6983bc BLACK čierne sklo; Total NO FROST; Variabilná zóna; Plazma sterilizátor; French door - pýcha veľkej kuchyne; Chladnička LA6983bc typu French door je ďalší model v rade amerických chladničiek Concept. Jej hlavnou výh...

1 499.00 EUR 

s DPH

Americká chladnička LA6983SS SINFONIA

Americká chladnička Concept SINFONIA; LA6983ss; Total No Frost; Variabilná zóna; Plazma sterilizátor; French door - pýcha veľkej kuchyne; Chladnička LA6983ss typu French door je novinkou v rade amerických chladničiek Concept. Jej hlavnou výhodou je max...

1 399.00 EUR 

s DPH

Americká chladnička s výrobníkom ľadu LA7691BC BLACK

Americká chladnička s výrobníkom ľadu Concept LA7691bc BLACK; Total NO FROST; Automatický výrobník ľadu; Invertorový kompresor; Total NO FROST; Chladnička LA7691bc je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy vo vnútri celého spo...

1 099.00 EUR 

s DPH

Americká chladnička s dávkovačom vody LA8891BC BLACK

Americká chladnička s dávkovačom vody Concept LA8891bc BLACK; Total NO FROST; Dávkovač vody; Invertorový kompresor; Total NO FROST; Chladnička LA8891bc je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy vo vnútri celého spotrebiča a sú...

1 099.00 EUR 

s DPH

Americká chladnička s dávkovačom vody LA6683DS TITANIA

Americká chladnička s dávkovačom vody Concept LA6683ds TITANIA; Total NO FROST; Fresh zóna; Dávkovač vody; French door - pýcha veľkej kuchyne; Chladnička LA6683ds typu French door vyniká prehľadným vnútorným usporiadaním, veľkým objemom, atraktívnym de...

999.00 EUR 

s DPH

Americká chladnička LA8383BC BLACK

Americká chladnička Concept LA8383bc BLACK čierne sklo; Total NO FROST; Ideálne rozmery; Objem 436 l; Total NO FROST; Chladnička LA8383bc je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy vo vnútri celého spotrebiča a súčasne zrýchľuj...

899.00 EUR 

s DPH

Americká chladnička LA8383DS TITANIA

Americká chladnička; LA8383ds TITANIA; Total NO FROST; Ideálne rozmery; Objem 436 l; Total NO FROST; Chladnička LA8383ds je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy vo vnútri celého spotrebiča a súčasne zrýchľuje proces zmrazova...

879.00 EUR 

s DPH

Americká chladnička LA8383SS SINFONIA

Americká chladnička; LA8383ss SINFONIA; Total NO FROST; Ideálne rozmery; Objem 436 l; Total NO FROST; Chladnička LA8383ss je vybavená funkciou Total NO FROST, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy vo vnútri celého spotrebiča a súčasne zrýchľuje proces zmrazov...

839.00 EUR 

s DPH

Retro chladnička LKR7460ber

Chladnička kombinovaná RETRO voľne stojaca LKR7460ber (pravé otváranie); No Frost; Retro dizajn; PARTY BOX; Retro dizajn; Štýlové chladničky z kolekcie Concept Retro Cool sú kombináciou charakteristických oblých línií a modernej technológie...

799.00 EUR 

s DPH

Retro chladnička LKR7460bel

Chladnička kombinovaná RETRO voľne stojaca LKR7460bel (ľavé otváranie); No Frost; Retro dizajn; PARTY BOX; Retro dizajn; Štýlové chladničky z kolekcie Concept Retro Cool sú kombináciou charakteristických oblých línií a modernej technológie...

799.00 EUR 

s DPH

Retro chladnička LKR7460bcr

Funkcia NO FROST naviac zrýchľuje proces zmrazovania potravín a tým prispieva k zachovaniu ich nutričných hodnôt po rozmrazení. A v neposlednom rade vedie aj k značným úsporám elektrickej energie, čím šetrí vaše peniaze.

799.00 EUR 

s DPH

Retro chladnička LKR7460bcl

Perfektne zapadne do kuchýň zariadených vo vidieckom alebo vintage štýle, ale nestratí sa ani v modernom interiéri, ktorý osvieži svojou jedinečnosťou a kuchyni dodá úplne nový rozmer.

799.00 EUR 

s DPH

Americká chladnička LA7383bcN BLACK

Pôsobivý objem, prehľadné vnútorné usporiadanie a nevšedný design sú hlavné prednosti Side by Side chladničky Concept LA7383bcN. Vďaka svojim unikátnym rozmerom zapadne do každej kuchyne.

799.00 EUR 

s DPH

Novinka

BLACK

-11% s kódom ZLAVA11

E

Americká chladnička LA7383dsN TITANIA

Pôsobivý objem, prehľadné vnútorné usporiadanie a nevšedný dizajn sú hlavnou prednosťou Side by Side chladničky LA7383dsN. Vďaka svojim unikátnym rozmerom zapadne do každej kuchyne.

779.00 EUR 

s DPH

LK6660ss Chladnička kombinovaná voľne stojaca SINFONIA

Kombinovaná chladnička Concept LK6660ss z radu Sinfonia ponúka celkový objem 378 l. Je vybavená modernými technológiami vr. Total No Frost, metal cooling a alarmom nedovretých dverí.

699.00 EUR 

s DPH

Chladnička s mrazničkou LK6560ds TITANIA

Chladnička s mrazničkou Concept LK6560ds z dizajnovej línie TITANIA ponúka ideálne rozmery "Kitchen in". Disponuje beznámrazovým režimom Total No Frost, invertorovým kompresorom, funkciami Smart ECO, Super chladenie, Super mrazenie, Dovolenka, Alarmom

669.00 EUR 

s DPH

Chladnička s mrazničkou LK6560ss SINFONIA

Chladnička s mrazničkou Concept LK6560ss z dizajnovej línie SINFONIA ponúka ideálne rozmery "Kitchen in". Disponuje beznámrazovým režimom Total No Frost, invertorovým kompresorom, funkciami Smart ECO, Super chladenie, Super mrazenie, Dovolenka, Alarmom..,

669.00 EUR 

s DPH

LK6460bc Voľne stojaca kombinovaná chladnička BLACK

Chladnička kombinovaná Concept LK6460bc BLACK čierne sklo; Total NO FROST; Metal cooling; Objem mrazničky 122 l; Total NO FROST; Inovatívna funkcia Total NO FROST zamedzuje tvorbe námrazy nielen v mrazničke, ale i v chladničke. Navyše je vybavená dvoma

669.00 EUR 

s DPH

Chladnička s mrazničkou LK6560wh

Chladnička s mrazničkou Concept LK6560wh z dizajnovej línie WHITE ponúka ideálne rozmery "Kitchen in". Disponuje beznámrazovým režimom Total No Frost, invertorovým kompresorom, Smart ECO, Super chladenie, Super mrazenie, Dovolenka, alarmom dverí...

629.00 EUR 

s DPH

Chladnička s mrazničkou LK3354wh

Chladnička s mrazničkou Concept LK3354wh je vďaka svojej úspornej šírke 54 cm a hĺbke 55 cm ideálna do menších kuchýň. Disponuje technológiou Less frost, zameniteľným otváraním dverí, úspornou prevádzkou, elektronickým ovládaním a celkovým objemom 262 l.

449.00 EUR 

s DPH