Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Chladnička s mrazákom hore

Chladnička s mrazákom hore

Kombinované chladničky s mrazničkou

Chladničky kombinované s mrazničkou sú najrozšírenejším typom chladničiek, ktoré si zákazníci kupujú. Vojdú sa skoro do každej kuchyne a ponúkajú dostatočný priestor ako na zamrazovanie, tak na chladenie. Čo vám všetko chladničky ponúknu, sa dočítate nižšie.

Typy chladničiek

Vstavané chladničky si domov zaobstarajte za predpokladu, že máte celú kuchyňu pripravenú na vstavané spotrebiče. Vďaka vstavanej chladničke môžete mať všetky spotrebiče v jednotnom designe.

Voľne stojacu chladničku si môžete postaviť kamkoľvek chcete. Výber je ďaleko širší, takže si môžete zakúpiť chladničku presne podľa vašich predstáv.

Umiestnenie mrazničky

Hlavným faktorom u kombinovaných chladničiek je mraznička. Tá môže byť umiestnená na troch rôznych miestach.

 • Mraznička vo vnútri chladničky je častá u menších chladničiek. Do vnútornej mrazničky sa vojde pár potravín, takže taká chladnička je vhodná pre jedného človeka.
 • Mraznička dole je najčastejšia varianta u chladničiek. Je tvorená šuplíkmi, ktoré sa dajú jednoducho vytiahnuť von, aj keď máte dvere otvorené v 90°.
 • Mraznička hore je už menej častým javom. Je menšieho objemu a tvoria ju len poličky nie šuplíky.

Objem chladničky

Pri nákupe chladničky je dôležité sa pozerať na jej objem, aby ste si náhodou nekúpili veľmi malú chladničku alebo naopak veľmi veľkú. Medzi objemovo menšie chladničky patria tie s mrazničkou vo vnútri. Majú celkový objem 118 l. Chladnička s mrazničkou hore sa objemovo pohybuje okolo 294 l. Zvyšok klasických kombinovaných chladničiek s mrazničkou dole sa objemovo pohybujú medzi 270 až 430 l.

Pre veľké a náročné domácnosti na priestor pre uskladnenie jedla odporúčame pozrieť do kategórie Americké chladničky, kde sa objemovo dostanete až cez 600 l.

Bez námrazy a so stálou teplotou

Chladničky vedia občas poriadne zavariť. Niekedy sa trochu namrazia a inokedy zle chladia. Tomu ale môžete povedať zbohom so skvelými funkciami, ktoré vašu chladničku udržia stálu za všetkých podmienok.

Total NO FROST je funkcia, ktorá zamedzuje tvorbe námrazy ako v mrazničke, tak v chladničke. Je tiež vybavená dvoma na seba nezávislými chladiacimi okruhmi, ktoré umožňujú to, že nedochádza k ovplyvňovaniu teplôt a miešaniu pachov medzi jednotlivými priestormi.

Metal Cooling je metalický plát, ktorý dokáže v chladničke zachovať nastavenú teplotu oveľa dlhšie ako plast. Pri častom otváraní dverí bráni tomu, aby teplota v priestore chladničke kolísala.

Ďalšie užitočné funkcie

 • Dotykový displej podsvietený jemnou bielou farbou
 • Sklenený povrch, na ktorý je možné písať
 • Funkcia dovolenka zníži odber energie a zároveň zaručí čerstvosť počas toho, keď idete mimo domov
 • Alarm nedovrených dverí vás vždy upozorní, keď dvere nedovriete
 • Otvorenie dverí 90° bohato stačí k tomu, aby ste bez problému vysunuli šuplíky
 • Sklopné vysúvanie zásuvky pre pohodlnejšiu manipuláciu
 • LED osvetlenie pre dokonalý prehľad
 • Flexibilná zóna je úložný box, ktorý je ideálnym prostredím pre zachovanie dlhodobej čerstvosti

Design

Vzhľad vašej budúcej chladničky je podstatný, preto ponúkame široký výber farieb a povrchov. Chladničky sú tiež vyrábané v designových líniách, aby sa ľahko zladili s ďalšími spotrebičmi. Medzi kombinovanými chladničkami narazíte tiež na radu Retro.

Zaujíma vás, ako ušetriť za prevádzku chladničky. Prečítajte si náš článok

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

7 produktov
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Chladnička s mrazničkou LFT4355wh

Úzka a úsporná chladnička s mrazničkou Concept LFT4355wh s objemom 211 l je ideálnou voľbou do menších kuchýň. Vyniká nízkou spotrebou, tichou prevádzkou a univerzálnym, stranovo zameniteľným otváraním dverí.

329.00 EUR 

s DPH

Chladnička s mrazničkou LFT4355bc

Úzka a úsporná chladnička s mrazničkou Concept LFT4355bc s objemom 211 l je ideálnou voľbou do menších kuchýň. Vyniká nízkou spotrebou, tichou prevádzkou a univerzálnym, stranovo zameniteľným otváraním dverí.

329.00 EUR 

s DPH

Chladnička s mrazničkou LFT4355ss

Úzka a úsporná chladnička s mrazničkou Concept LFT4355ss s objemom 211 l je ideálnou voľbou do menších kuchýň. Vyniká nízkou spotrebou, tichou prevádzkou a univerzálnym, stranovo zameniteľným otváraním dverí.

329.00 EUR 

s DPH

Chladnička s mrazničkou LFT2047bcN

Chladnička s mrazničkou Concept LFT2047bcN vyniká kompaktnými rozmermi a nízkou hlučnosťou. Ponúka celkový objem 87 l a možnosť stranovo zameniteľného otvárania dverí.

229.00 EUR 

s DPH

Chladnička s mrazničkou LFT2047whN

Chladnička s mrazničkou Concept LFT2047whN vyniká kompaktnými rozmermi a nízkou hlučnosťou. Ponúka celkový objem 87 l a možnosť stranovo zameniteľného otvárania dverí.

229.00 EUR 

s DPH

Voľne stojaca chladnička s mrazničkou LFT2047wh

Chladnička s mrazničkou Concept LFT2047wh; Ideálne rozmery; 87 l; Stranovo zameniteľné otváranie dverí; Objem 87 l; Chladnička s mrazničkou LFT2047wh je voľne stojaci dvojdverový model s celkovým objemom 87 l. V dolnej časti sa nachádza chladnička s ka...

199.00 EUR 

s DPH

Voľne stojaca chladnička s mrazničkou LFT2047bc

Chladnička s mrazničkou Concept LFT2047bc; Ideálne rozmery; 87 l; Stranovo zameniteľné otváranie dverí; Objem 87 l; Chladnička s mrazničkou LFT2047bc je voľne stojaci dvojdverový model s celkovým objemom 87 l. V dolnej časti sa nachádza chladnička s ka...

199.00 EUR 

s DPH