Zdravý životný štýl a viac času pre seba v roku 2022. Šikovne vymyslené spotrebiče Concept, ktoré by vás mohli zaujímať TU.

VR3120 Robotický vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser

Robotický vysávač Laser 2 v 1 Perfect Clean VR3120; EXTRA výkon; Vysáva a vytiera; ROOMPLAN; Dokonalá orientácia; Robotický vysávač VR3120 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú ...

Výrobca
Vysávače
Kód

vr3120

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
449.00 EUR
13 526.69 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Podrobnosti o produkte

  Robotický vysávač s mopom Laser 2 v 1 Concept VR3120 Perfect Clean

  EXTRA výkon

  Vysáva a umýva

  ROOMPLAN

  Dokonalá orientácia

  Robotický vysávač VR3120 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádza opakovane už uprataná miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitým priestorom. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky až do výšky 1,8 cm. Po dokončení sa automaticky vráti do nabíjacej stanice. Model VR3120 môžete využiť aj pre upratovanie viacpodlažných domácností. Každé poschodie je však nutné samostatne zmapovať a potom navoliť v aplikácii cez históriu upratovania.

  Zbaví vás vírusov a baktérií

  Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3120 je ďalší z radu pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypustite robota vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

  Vysáva a umýva

  Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým i mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Ak nasadíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať aj vytierať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dvoch upratovaní naraz. Prietok vody môžete pomocou aplikácie nastaviť na nízku, štandardnú alebo vysokú úroveň podľa miery znečistenia. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu možno ľahko zložiť a vyprať v práčke.

  Hovorí slovensky

  Radi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3120 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí hneď v 5 jazykoch: česky, slovensky, anglicky, poľsky a maďarsky.

  Výkonný motor a vysoká sacia sila

  Vysávač je vybavený digitálnym bezuhlíkovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má rad výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť aj manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

  Li-Ion batéria LG BYD

  Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh Li-Ion batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, keď kapacita batérie klesne pod 15%, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

  Prispôsobí sa vašej domácnosti

  Robotický vysávač VR3120 je vybavený troma hlavnými kefami (CARPET, hardfloor a PET) a dvoma bočnými kefami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti od vysávaného povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach. VR3120 je šikovne vymyslený robot, ktorý sa prispôsobí celej vašej domácnosti.

  Carpet kefa

  Jedná sa o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh, vrátane kobercov.

  HardFloor kefa

  Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

  Pet kefa

  Táto špirálovitá kefa je osadená gumovými lamelami. Uvítajú ju predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k ich namotávaniu.

  CARPET turbo

  Funkciu Carpet turbo môžete využiť, ak máte v robote nainštalovaný CARPET kefu. Aktivuje sa v okamihu, keď vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zabezpečenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

  TOF senzor - dokonalá orientácia

  Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž múrov. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením, pretože počas práce si robot udržuje mierny odstup od všetkých prekážok, takže nedochádza k nárazom. Tento senzor zároveň slúži na detekciu skla a čiernych stien, takže si robot poradí s upratovaním aj pozdĺž týchto plôch.

  Ovládanie

  Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Robot, ktorá je v slovenčine a zdarma dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete zrovna doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. A ak nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte chytrý telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

  ROOMPLAN

  Múdra funkcia ROOMPLAN naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania a režim upratovania. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, začne upratovať a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

  Total Surface

  Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Ak sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde počká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

  Kompletné automatické upratovanie

  Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

  Zónové upratovanie

  Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napríklad počas umývania, kedy nechcete, aby vám robot išiel na koberec. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

  Lokálne upratovanie

  Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na stredný sací výkon vykoná dvojaké upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom vo svojej štartovacej polohe. S cieľom dosiahnuť prísnejšie upratovanie môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robot automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a vykoná dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

  Tichý režim

  Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot vykonávať naplánované upratovanie.

  Vhodný i pre alergikov

  Robotický vysávač VR3120 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9% častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

  <

  Ako vybrať vhodný robotický vysávač?

  Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť veľa času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ich majiteľov sú rozdielne. Ako teda vybrať ten správny model, ktorý bude svojimi parametrami vyhovovať práve vám? To sa dozviete v našom videu.

  Technické parametre:

  • Navigačná technológia LaserTec 2.0
  • Robot hovorí ČESKY, SLOVENSKY, ANGLICKY, POĽSKY A MAĎARSKY
  • BLDC motor
  • Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
  • Batéria Li-Ion LG BYD 5200 mAh - až 250 minút
  • TOF senzor
  • CARPET turbo
  • Aplikácia Concept Robot v slovenčine
  • ROOMPLAN - rozdelenie miestností, druhy upratovania, zakázanej zóny
  • Total Surface
  • 3 režimy upratovania (kompletný, zónový, lokálny)
  • 3 funkcia (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
  • Elektronicky riadené umývanie
  • 2x vymeniteľný zásobník
  • Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
  • Kapacita zásobníka 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
  • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
  • Plánovanie upratovania
  • Doba nabíjania 4 - 5 hodiny
  • Hlučnosť: 60 - 70 dB

  Príslušenstvo:

  • Nabíjacia stanica
  • CARPET hlavná kefa
  • HARDFLOOR hlavná kefa
  • PET hlavná kefa
  • 3x HEPA filter 13 + penový filter
  • Diaľkové ovládanie s displejom
  • Čistiaca kefka
  • 4x bočná kefa
  • 1x textília na vytieranie + 1x náhradná

  Dokúpiteľné príslušenstvo:

  • VRP0010 Sada bočných kief 4 ks
  • VRP0020 Sada HEPA filtrov 2ks

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat:

       

  Kontaktujte klientské centrum

  Po-Pia: 7.30-15.30 h

  Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.