Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Výkonný vysávač visiOne 3D Concept nepotrebuje kameru, vidí rovnako dobre, a naviac chráni vaše súkromie

20.07.2023

Vysoký výkon, trojrozmerné rozpoznanie predmetov, nízky profil a ochrana vášho súkromia. To sú hlavné prednosti nového robotického vysávača visiOne 3D Concept VR3550, ktorý vie vysávať i vytierať. 

Presná orientácia a nadštandardný sací výkon

.

Robotický vysávač Concept VR3550 je vybavený pokročilou navigáciou 3D visiOne Technology, ktorá v sebe kombinuje hlavné výhody laserovej a kamerovej technológie. Počas skenovania robot vysiela laserový lúč s úctyhodným dosahom až 12 m, a teda rýchlejšie naskenuje i veľké priestory. Presnú mapu domácnosti s rozpoznaním jednotlivých miestností uloží do mobilnej aplikácie. Vďaka nadštandardnej sacej sile 8000 Pa dosahuje počas upratovania mimoriadny výkon na všetkých podlahách, vrátane kobercov. 

Hlavné prednosti robota visiOne VR3550:

  • PRESNÝ s 3D laserovou navigáciou
  • SPOĽAHLIVÝ vďaka trojrozmernému rozpoznávaniu predmetov
  • EXTRA VÝKONNÝ 8000 Pa
  • NÍZKY s výškou len 8,5 cm
  • TICHÝ s hlučnosťou nepresahujúcou 65 dB
  • ŠIKOVNÝ s automatickým rozpoznaním miestností
  • SAMOSTATNÝ s funkciou automatického dobíjania a vysypania zásobníka
  • EFEKTÍVNY s kvalitným vytieraním Y-wash
  • BEZPEČNÝ bez rizika straty súkromia

Trojrozmerné rozpoznávanie i malých predmetov

.

K orientácii v priestore využíva dva laserové skenovacie systémy. Prvým je TOF senzor, ktorý sníma odrazený lúč od steny a okolitých predmetov k vytvoreniu presnej mapy domácnosti vrátane rozpoznania jednotlivých miestností. Druhým laserovým systémom je Triple Laser Beam s trojrozmerným rozpoznaním predmetov. Na rozdiel od bežných laserových robotov sa vám s visiOne 3D nestane, že sa počas upratovania zasekne o zabudnutú ponožku alebo papuču, rozleje misku s vodou alebo strhne dlhú záclonu. Rozpozná väčšinu vecí, ktoré sa môžu v bežnej domácnosti na zemi nachádzať a tomu prispôsobí trasu upratovania. A to aj bez kamery. Tu nahrádzajú tri laserové senzory, ktoré „vidia rovnako dobre“, avšak bez rizika straty súkromia alebo zneužitia citlivých informácií. Spojenie kamery a internetového pripojenia môže byť totiž ľahko zneužité tretími osobami, ktoré potom môžu v reálnom čase sledovať všetko, čo sa u vás doma deje. S robotickým vysávačom visiOne 3D Concept VR3550 bude váš domov v úplnom bezpečí.

Ultra SLIM profil

.

Medzi ďalšiu výhodu robotického vysávača visiOne 3D Concept VR3550 patrí jeho Ultra SLIM profil. Oproti podobným modelom má laserovú hlavu umiestnenú vo vnútri tela, takže dosahuje celkovú výšku len 85 mm. To z neho robí jeden z najnižších laserových robotických vysávačov s 3D detekciou na trhu.

Mobilná aplikácia v slovenčine

.

Robot môžete ovládať pomocou mobilnej aplikácie Concept Home, ktorá je v slovenčine, alebo ho zapojiť do svojej šikovnej domácnosti a ovládať ho hlasom prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa alebo Google Home.

Maximálne samostatný

.

Chcete, aby váš robot bol maximálne samostatný? Využite funkciu pre plánovanie upratovania. Robot sa v nastavený čas spustí a uprace presne podľa plánu. Po dokončení upratovania sa vráti do stanice a automaticky vyprázdni prachový zásobník do vrecka vo vnútri stanice. Nemusíte sa teda o nič starať, robot všetko zvládne sám a upratovanie vždy dokončí. V prípade slabej batérie vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití pokračuje v upratovaní tam, kde prestal.

.

Vhodný do každej domácnosti

.

Robotický vysávač visiOne 3D Concept VR3550 je šikovný, výkonný, samostatný, spoľahlivý a bezpečný. Poradí si v akejkoľvek domácnosti, členitej i poschodovej, a bez problémov uprace i pod nízkym nábytkom. Ušetrí vám plno času, práce a energie. Poteší i tichým chodom, vďaka ktorému vás nebude počas upratovania rušiť. Vyrieši každé upratovanie, efektívne a bez pomoci.

.