Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

3 roky predĺžená záruka na IPL epilátor

21.05.2024

Nákupom akéhokoľvek IPL epilátora Concept v termíne do 17. apríla do 30. júna 2024 získate navyše jeden rok predĺženej záruky úplne zadarmo .

Využite akciu „Predĺžená záruka 3 roky“ nákupu nového IPL epilátora

.

IPL epilátory sa tešia stále väčšej obľube. Ošetrenie, ktoré bolo predtým výhradou špecializovaných estetických centier, si dnes môžete urobiť sami a v pohodlí svojich domovov. Ušetríte tak nielen plno peňazí, ale aj drahocenného času.

.

K nákupu nového IPL epilátora teraz získate jeden rok záruky ZDARMA.Pokiaľ dôjde k akejkoľvek poruche, po dobu 3 rokov máte istotu bezplatnej opravy.

.

Na aké modely sa akcia vzťahuje?

.

Akcia sa vzťahuje na všetky modely IPL epilátory Concept.

.


.

.


.

Čo je to IPL epilátor?

.

IPL epilátor je prístroj, ktorý na odstránenie chĺpkov využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla (IPL). Počas ošetrenia sa svetelné impulzy dostávajú pod povrch pokožky, kde cielene pôsobia na tmavý pigment chĺpkov. Tento tepelný účinok prispieva k odstráneniu chĺpkov aj s korienkami a zabraňuje ich opätovnému rastu.

.

Pre koho je IPL epilátor vhodný?

.

Epilácia pomocou IPL epilátora je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje.

.

Ak si nie ste istí, či môžete epilátor používať, obráťte sa na svojho dermatológa alebo praktického lekára.

.

Kedy s epiláciou začať?

.

Pokiaľ chcete mať v lete krásne hladkú pokožku, začnite s epiláciou v dostatočnom predstihu. Výsledky epilácie sa medzi jednotlivými užívateľmi môžu líšiť v závislosti od ošetrovanej časti tela, farby chĺpkov a spôsobu aplikácie. Počiatočné úspechy môžete zaznamenať na svojej pokožke už po niekoľkých týždňoch pravidelného používania. Pokiaľ s epiláciou začínate, odporúčame prvé 4 ošetrenia vykonávať v rozostupe 2 týždňov a potom epiláciu opakovať každé 4 týždne, kým nedosiahnete požadovaný výsledok.Ú náhlenie sa nedostaví hneď, ale rozhodne stojí za to si na neho počkať. Každý chĺpok sa totiž nachádza v inej rastovej fáze a aby ste dosiahli vysnívaný výsledok, je nutné ošetrenie niekoľkokrát opakovať.

.

Neviete si rady s výberom? Prečítajte si recenzie.

.

.

Mrknite tiež na videorecenziu IPL epilátora Concept IL5020