Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

Tyčové akumulátorové vysávače

Tyčové akumulátorové vysávače

Tyčové vysávače

Klasické vysávače majú síce vo svete upratovania svoje miesto, nie sú však všestranné. Ich nedostatky riešia tyčové vysávače, ktoré vynikajú svojou skladnosťou a tiež schopnosťou vysávať aj ťažko dostupné miesta. Aký je najlepší tyčový vysávač?

Prečo si zaobstarať tyčový vysávač?

 1. 1. Je ihneď po ruke k rýchlemu upratovaniu
 2. 2. Nie je problém s ním povysávať schody a ťažko dostupné miesta
 3. 3. Je možné ho skladovať prakticky kdekoľvek. Častokrát má skladaciu rukoväť
 4. 4. Býva vybavený ručným vysávačom, s ktorým sa ľahko vysáva gauč alebo interiér auta
 5. 5. Niektoré vysávače majú ohybný kĺb, vďaka ktorému sa dostanete hlboko pod nábytok
 6. 6. S tyčovým vysávačom môžete aj vytierať

Niektoré tyčové vysávače toho vedia oveľa viac

Podľa funkcií sa títo pomocníci diela na tri základní typy. Vedľa bežných tyčových vysávačov sa totiž môžete rozhodnúť tiež pre tyčové vysávače 2 v 1, alebo 3 v 1.


Tyčový vysávač 2 v 1

Tento prístroj disponuje odnímateľnou ručnou jednotkou, pomocou ktorej môžete komfortne vysávať drobné nečistoty, interiér auta alebo napríklad pohovku.


Tyčový vysávač 3 v 1 s mopom

Mimo odnímateľnej ručnej jednotky tento tyčový vysávač funguje tiež ako mop. Ihneď po vysávaní teda môžete podlahu aj vytrieť a nemusíte kvôli tomu chystať kýbeľ s vodou. Stačí pripevniť mopovaciu nádržku, ktorú naplníte destilovanou vodou a následne pripevníte mopovaciu textíliu. Ľahkým nešliapnutím tlačidla na nádržke navlhčíte textíliu a môžete vytierať. Čistiacu textíliu potom stačí len vybrať a dať vyprať do práčky. Vytierať môžete s modelom VP6200 a VP4201

Tyčové vysávače s flexibilným ohybným kĺbom

Ohybný kĺb vám ponúka maximálnu flexibilitu počas vysávania. Bez ohýbania chrbta sa ľahko dostanete pod hlboký nábytok a povysávate aj pod miestom, ako je manželská posteľ. Pri výbere vysávača sa môžete rozhodnúť z dvoch umiestnení kĺba:

 • Umiestnenie kĺba uprostred predlžovacej trubky
 • Umiestnenie kĺba v hornej časti predlžovacej trubky

Aku batérie a nabíjanie tyčového vysávača

Aku vysávač vám ponúka úplnú voľnosť počas upratovania. Nebude vás obmedzovať žiaden kábel a vy s vysávačom môžete kamkoľvek. Ak sa vám vysávač vybije, stačí ho napichnúť do zásuvky a počkať 4-5 hodín, kým sa plne nabije. Niektoré vysávače sú vybavené aj nabíjacou stanicou, kam stačí len vysávač zasunúť a sám sa začne dobíjať. Kapacita batérie sa u tyčových vysávačov mení, tie najlepšie ale zvládnu vysávať vkuse až hodinu.

PET kefa

Veľkou výhodou tyčových vysávačov Concept je PET kefa. Ten je ideálnym pomocníkom do domácností, v ktorých žijú zvierací miláčikovia, predovšetkým psi. S PET kefou šetrne ošetríte kožu a srsť miláčika a zároveň jedným ťahom vyčešete a vysajete všetky prebytočné chlpy. Kartáč zároveň stimuluje zvířecí kůži. Kefa zároveň stimuluje zvieraciu kožu. Kefa je v balení pri modeloch tyčových vysávačov VP6110 a VP6130

Ako vybrať tyčový vysávač podľa základných parametrov?

Asi každý zákazník si tak trochu vyberá vysávač podľa vzhľadu, aby bol dostatočne pekný a hodil sa do interiéru domácnosti. Je ale tiež dôležité sledovať tri parametre, ktoré vám zaistia, že vysávač vám urobí presne tu prácu, ktorú po ňom budete chcieť a nebude len pekným doplnkom..

Sací výkon nám sleduje, ako dobre bude vysávač vysávať. Čím silnejší výkon má, tým nám povysáva hlbšie nečistoty.

Výdrž batérie je dôležitá pre tých, čo majú väčšiu domácnosť a potrebujú, aby im vydržal vysávač nabitý po celú dobu vysávania, pretože sú modely, ktoré vydržia až 60 minút, ale sú aj také, s ktorými zvládnete vysávať okolo pol hodiny..

Príkon informuje o spotrebe vysávača, nie o jeho kvalite vysávania. Čím menšia hodnota príkonu, tým menej vám vysávač spotrebuje energiu.

Najlepší tyčový vysávač má všetko

Hlavnou prednosťou tyčového aku vysávača je absolútna voľnosť pohybu. Pohodlne s ním upracete kdekoľvek a počas práce vás nebude obťažovať žiaden kábel. Najpokročilejšie prístroje disponujú prevádzkovou dobou presahujúcou 60 minút, a pritom ponúkajú vysoký sací výkon. Mimo to majú motorizovanú podlahovú hubicu, LED osvetlenie a veľmi kvalitný systém filtrácie.

 • Kefa na koberec (Carpet) je vhodná na tvrdé podlahy i na koberce.
 • Kefa na tvrdé podlahy (HardFloor) je vďaka mäkkému povrchu ideálna na upratovanie všetkých tvrdých povrchov (drevo, lamino, vinyl, linoleum, dlažba, …), ku ktorým je veľmi šetrná, takže nedochádza k ich poškrabaniu.
 • Veľká turbokefa je vybavená vlastným pohonom, ktorý zvyšuje saciu silu, takže vysávač dosahuje vyšší výkon a poradí si i s upratovaním kobercov.
 • Malá turbokefa dokáže vysávať a kefovať súčasne a účinne zachytí všetky zvieracie chlpy a vlasy.
 • Hubice s kefkou pomôže šetrne odstrániť prach z nábytku, žalúzií, kníh, klávesnice a pod., bez toho aby došlo k ich poškrabaniu.
 • Hubica na čalúnenie na upratovanie pohovky, kresiel, matracov a pod.
 • Štrbinová hubica povysáva nečistoty aj v ťažko dostupných a úzkych miestach. Štrbinová hubica môže byť krátka, dlhá alebo univerzálna 2v1 kombinujúca štrbinovú hubicu a prachovú kefku.
 • Dlhá ohybná hubica je ideálna pre upratovanie úzkych a ťažko prístupných miest v domácnosti i v aute.
 • Predlžovacia trubica vám pomôže povysávať prach za nábytkom alebo pavučiny na strope.
 • Predlžovacia trubica s ohybným kĺbom umožní pohodlnejšie upratovanie pod nábytkom.
 • Zásobník na vodu ľahko nasadíte na hubicu vysávača. Po pripevnení čistiacej textílie môžete vysávať a vytierať súčasne. Čistiacu textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.
 • Držiak na stenu slúži k pohodlnému uskladneniu tyčového vysávača.

Tyčové vysávače ponúkajú radu šikovne vymyslených funkcií a technológií pre ešte pohodlnejšie upratovanie

 • Regulácia výkonu umožňuje nastavenie sacej sily podľa typu vysávaného povrchu.
 • LED osvetlenie dobre osvieti každé tmavé miesto, takže vám žiaden smietok nezostane skrytý.
 • BLDC motor je digitálny bezkefkový motor, ktorý má radu výhod oproti bežným motorom - je výkonnejší, tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a dosahuje dlhšiu životnosť. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok BLDC motor a jeho výhody.
 • Vyberateľná batéria umožňuje jednoduchú výmenu a možnosť dobíjania kdekoľvek chcete.
 • Senzor znečistenia filtra postráži, kedy je potrebné filtre vymeniť, aby bola zachovaná vysoká účinnosť vysávača.
 • Indikátor stavu batérie vás pomocou svetelnej kontrolky informuje o potrebe dobitia batérie.
 • Flexibilný zdvíhací nárazník vám umožní efektívnejšie vysávanie. Na tvrdé podlahy nárazník zdvihnete, aby si vysávač poradil s väčšími nečistotami. Naopak na koberci nárazník dejte dole, aby sa znížil únik vzduchu.
 • Sklopná rukoväť je dobrým riešením pre pohodlné skladovanie.
 • HEPA filter 13 zachytí až 99,9 % baktérií a vysávač osadený týmto filtrom je vhodný aj pre alergikov.

Recenzie na tyčové vysávače

Nikto si nechce kupovať zajaca vo vreci, a vďaka Heureka.sk tomu tak ani nebude. Pozrite sa na recenzie a hodnotenie tyčových vysávačov Concept, aby ste boli v obraze. Väčšina modelov prevyšuje hodnotenie 90 % a zákazníci zanechávajú spokojné komentáre. Youtube kanál Testy spotrebičov natočil video recenziu na nový tyčový vysávač VP6200, ktorú si môžete pustiť tu.

Najlepšie tyčové vysávače Concept na Heureke

 1. 1. Tyčový vysávač VP4165 - 100 %
 2. 2. Tyčový vysávač VP4136 - 98 %
 3. 3. Tyčový vysávač VP6120 - 90 %

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

11 produktov
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

VP6130 Tyčový a ručný aku vysávač 2 v 1 Iconic Animal Smart Flex 29,6 V

Tyčový a ručný aku vysávač 2 v 1 Iconic Animal Smart Flex 29,6 V Concept VP6130; Vysoký sací výkon; Predlžovací FLEXI nástavec; PET kefa; Dlhá prevádzková doba pre pohodlné upratovanie celej domácnosti; S tyčovým a ručným aku vysávačom 2v1 Iconic Anima...

269.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

VP6120 Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Animal Flex 29,6 V

VP6120 Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Animal Flex 29,6 V Concept VP6120; 2 v 1; Flexibilný ohybný kĺb; Samostatne stojaci; Garancia 60 dní na vrátenie peňazí a Záruka 7 rokov na motor; Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v obd...

249.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

VP6200 Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Aqua Flex 29,6 V

Tyčový aku vysávač s mopom 3 v 1 Iconic Aqua Flex Concept VP6200 s flexibilným ohybným kĺbom ponúka vysoký sací výkon a dlhú výdrž. Je osadený vyberateľnou 29,6 V Li-Ion batériou, s ktorou môžete upratovať až 60 minút na jedno nabitie.

249.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

VP6110 Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Animal Smart 25,2 V

Tyčový aku vysávač 2 v 1 Iconic Animal Smart 25,2 V Concept VP6110; 2 v 1; Podlahová hubica Smart; PET kefa; Garancia 60 dní na vrátenie peňazí a Záruka 7 rokov na motor; Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v období od 1.3. do 31.5.2022 zí...

219.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

VP6200 Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Aqua Flex 29,6 V

Poškodený vonkajší obal. Výrobok je nový a nepoužívaný v 100% technickom a funkčnom stave s plnou zárukou 24 mesiacov. Na túto položku sa nevzťahujú zľavové akcie a darčeky. s flexibilným ohybným kĺbom ponúka vysoký sací výkon a dlhú výdrž...

199.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Poškodený obal

zostava

Z

VP4165 Tyčový akumulátorový vysávač Mighty 25,2 V

Tyčový aku vysávač Mighty 25,2 V Concept VP4165; Doba vysávania 65 minút; 2 v 1; Motorizovaná turbokefa; Garancia 60 dní na vrátenie peňazí; Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v období od 1.3. do 31.5.2022 získavate jedinečnú šancu otesto...

189.00 EUR 

s DPH

Tyčový vysávač 3v1 ICONIC Smart Aqua 21,6 V VP6025

Tyčový vysávač 3 v 1 Iconic Smart Aqua 21,6 V Concept VP6025; Vysáva a vytiera; BLDC motor; Motorizovaná kefa; Ako vybrať tyčový vysávač?; Tyčové vysávače patria medzi najobľúbenejších pomocníkov na rýchle upratovanie. Predstavíme vám jednotlivé typy t...

169.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

VP4201 Wet and Dry tyčový vysávač 3 v 1 18 V

Wet and Dry tyčový aku vysávač 3 v 1 18,5 V Concept VP4201; 3 v 1; Doba vysávania 40 minút; Motorizovaná turbokefa; Garancia 60 dní na vrátenie peňazí; Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v období od 1.3. do 31.5.2022 získavate jedinečnú š...

139.00 EUR 

s DPH

VP4136 Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 22,2 V

Tyčový aku vysávač 2 v 1 22,2 V Concept VP4136; 2 v 1; Doba vysávania 55 minut; Motorizovaná turbokefa; Garancia 60 dní na vrátenie peňazí; Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v období od 1.3. do 31.5.2022 získavate jedinečnú šancu otestov...

139.00 EUR 

s DPH

VP4150 Tyčový akumulátorový vysávač Mighty 21,6 V

Tyčový aku vysávač Mighty 21,6 V Concept VP4150 PERFECT CLEAN; Doba vysávánia 50 minút; 2 v 1; Motorizovaná turbokefa; Garancia 60 dní na vrátenie peňazí; Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v období od 1.3. do 31.5.2022 získavate jedinečn...

135.00 EUR 

s DPH

VP4135 Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 18 V

Tyčový aku vysávač 2 v 1 18,5 V Concept VP4135; 2 v 1; Doba vysávania 40 minut; Motorizovaná turbokefa; 2 v 1; Tyčový aku vysávač VP4135 vám pomôže s efektívnym upratovaním celej domácnosti. Jednoducho a rýchlo s ním povysávate akékoľvek podlahy. Vďaka

119.00 EUR 

s DPH

 

Kontaktujte klientské centrum

Po-Pia: 7.30-15.30 h

Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.