Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Tyčové akumulátorové vysávače

Tyčové akumulátorové vysávače

Tyčové vysávače

Klasické vysávače majú síce vo svete upratovania svoje miesto, nie sú však všestranné. Ich nedostatky riešia tyčové vysávače, ktoré vynikajú svojou skladnosťou a tiež schopnosťou vysávať aj ťažko dostupné miesta. Aký je najlepší tyčový vysávač?

Prečo si zaobstarať tyčový vysávač?

 1. 1. Je ihneď po ruke k rýchlemu upratovaniu
 2. 2. Nie je problém s ním povysávať schody a ťažko dostupné miesta
 3. 3. Je možné ho skladovať prakticky kdekoľvek. Častokrát má skladaciu rukoväť
 4. 4. Býva vybavený ručným vysávačom, s ktorým sa ľahko vysáva gauč alebo interiér auta
 5. 5. Niektoré vysávače majú ohybný kĺb, vďaka ktorému sa dostanete hlboko pod nábytok
 6. 6. S tyčovým vysávačom môžete aj vytierať

Niektoré tyčové vysávače toho vedia oveľa viac

Podľa funkcií sa títo pomocníci diela na tri základní typy. Vedľa bežných tyčových vysávačov sa totiž môžete rozhodnúť tiež pre tyčové vysávače 2 v 1, alebo 3 v 1.


Tyčový vysávač 2 v 1

Tento prístroj disponuje odnímateľnou ručnou jednotkou, pomocou ktorej môžete komfortne vysávať drobné nečistoty, interiér auta alebo napríklad pohovku.


Tyčový vysávač 3 v 1 s mopom

Mimo odnímateľnej ručnej jednotky tento tyčový vysávač funguje tiež ako mop. Ihneď po vysávaní teda môžete podlahu aj vytrieť a nemusíte kvôli tomu chystať kýbeľ s vodou. Stačí pripevniť mopovaciu nádržku, ktorú naplníte destilovanou vodou a následne pripevníte mopovaciu textíliu. Ľahkým nešliapnutím tlačidla na nádržke navlhčíte textíliu a môžete vytierať. Čistiacu textíliu potom stačí len vybrať a dať vyprať do práčky. Vytierať môžete s modelom VP6200 a VP4201

Tyčové vysávače s flexibilným ohybným kĺbom

Ohybný kĺb vám ponúka maximálnu flexibilitu počas vysávania. Bez ohýbania chrbta sa ľahko dostanete pod hlboký nábytok a povysávate aj pod miestom, ako je manželská posteľ. Pri výbere vysávača sa môžete rozhodnúť z dvoch umiestnení kĺba:

 • Umiestnenie kĺba uprostred predlžovacej trubky
 • Umiestnenie kĺba v hornej časti predlžovacej trubky

Aku batérie a nabíjanie tyčového vysávača

Aku vysávač vám ponúka úplnú voľnosť počas upratovania. Nebude vás obmedzovať žiaden kábel a vy s vysávačom môžete kamkoľvek. Ak sa vám vysávač vybije, stačí ho napichnúť do zásuvky a počkať 4-5 hodín, kým sa plne nabije. Niektoré vysávače sú vybavené aj nabíjacou stanicou, kam stačí len vysávač zasunúť a sám sa začne dobíjať. Kapacita batérie sa u tyčových vysávačov mení, tie najlepšie ale zvládnu vysávať vkuse až hodinu.

PET kefa

Veľkou výhodou tyčových vysávačov Concept je PET kefa. Ten je ideálnym pomocníkom do domácností, v ktorých žijú zvierací miláčikovia, predovšetkým psi. S PET kefou šetrne ošetríte kožu a srsť miláčika a zároveň jedným ťahom vyčešete a vysajete všetky prebytočné chlpy. Kartáč zároveň stimuluje zvířecí kůži. Kefa zároveň stimuluje zvieraciu kožu. Kefa je v balení pri modeloch tyčových vysávačov VP6110 a VP6130

Ako vybrať tyčový vysávač podľa základných parametrov?

Asi každý zákazník si tak trochu vyberá vysávač podľa vzhľadu, aby bol dostatočne pekný a hodil sa do interiéru domácnosti. Je ale tiež dôležité sledovať tri parametre, ktoré vám zaistia, že vysávač vám urobí presne tu prácu, ktorú po ňom budete chcieť a nebude len pekným doplnkom..

Sací výkon nám sleduje, ako dobre bude vysávač vysávať. Čím silnejší výkon má, tým nám povysáva hlbšie nečistoty.

Výdrž batérie je dôležitá pre tých, čo majú väčšiu domácnosť a potrebujú, aby im vydržal vysávač nabitý po celú dobu vysávania, pretože sú modely, ktoré vydržia až 60 minút, ale sú aj také, s ktorými zvládnete vysávať okolo pol hodiny..

Príkon informuje o spotrebe vysávača, nie o jeho kvalite vysávania. Čím menšia hodnota príkonu, tým menej vám vysávač spotrebuje energiu.

Najlepší tyčový vysávač má všetko

Hlavnou prednosťou tyčového aku vysávača je absolútna voľnosť pohybu. Pohodlne s ním upracete kdekoľvek a počas práce vás nebude obťažovať žiaden kábel. Najpokročilejšie prístroje disponujú prevádzkovou dobou presahujúcou 60 minút, a pritom ponúkajú vysoký sací výkon. Mimo to majú motorizovanú podlahovú hubicu, LED osvetlenie a veľmi kvalitný systém filtrácie.

 • Kefa na koberec (Carpet) je vhodná na tvrdé podlahy i na koberce.
 • Kefa na tvrdé podlahy (HardFloor) je vďaka mäkkému povrchu ideálna na upratovanie všetkých tvrdých povrchov (drevo, lamino, vinyl, linoleum, dlažba, …), ku ktorým je veľmi šetrná, takže nedochádza k ich poškrabaniu.
 • Veľká turbokefa je vybavená vlastným pohonom, ktorý zvyšuje saciu silu, takže vysávač dosahuje vyšší výkon a poradí si i s upratovaním kobercov.
 • Malá turbokefa dokáže vysávať a kefovať súčasne a účinne zachytí všetky zvieracie chlpy a vlasy.
 • Hubice s kefkou pomôže šetrne odstrániť prach z nábytku, žalúzií, kníh, klávesnice a pod., bez toho aby došlo k ich poškrabaniu.
 • Hubica na čalúnenie na upratovanie pohovky, kresiel, matracov a pod.
 • Štrbinová hubica povysáva nečistoty aj v ťažko dostupných a úzkych miestach. Štrbinová hubica môže byť krátka, dlhá alebo univerzálna 2v1 kombinujúca štrbinovú hubicu a prachovú kefku.
 • Dlhá ohybná hubica je ideálna pre upratovanie úzkych a ťažko prístupných miest v domácnosti i v aute.
 • Predlžovacia trubica vám pomôže povysávať prach za nábytkom alebo pavučiny na strope.
 • Predlžovacia trubica s ohybným kĺbom umožní pohodlnejšie upratovanie pod nábytkom.
 • Zásobník na vodu ľahko nasadíte na hubicu vysávača. Po pripevnení čistiacej textílie môžete vysávať a vytierať súčasne. Čistiacu textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.
 • Držiak na stenu slúži k pohodlnému uskladneniu tyčového vysávača.

Tyčové vysávače ponúkajú radu šikovne vymyslených funkcií a technológií pre ešte pohodlnejšie upratovanie

 • Regulácia výkonu umožňuje nastavenie sacej sily podľa typu vysávaného povrchu.
 • LED osvetlenie dobre osvieti každé tmavé miesto, takže vám žiaden smietok nezostane skrytý.
 • BLDC motor je digitálny bezkefkový motor, ktorý má radu výhod oproti bežným motorom - je výkonnejší, tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a dosahuje dlhšiu životnosť. Pokiaľ sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si článok BLDC motor a jeho výhody.
 • Vyberateľná batéria umožňuje jednoduchú výmenu a možnosť dobíjania kdekoľvek chcete.
 • Senzor znečistenia filtra postráži, kedy je potrebné filtre vymeniť, aby bola zachovaná vysoká účinnosť vysávača.
 • Indikátor stavu batérie vás pomocou svetelnej kontrolky informuje o potrebe dobitia batérie.
 • Flexibilný zdvíhací nárazník vám umožní efektívnejšie vysávanie. Na tvrdé podlahy nárazník zdvihnete, aby si vysávač poradil s väčšími nečistotami. Naopak na koberci nárazník dejte dole, aby sa znížil únik vzduchu.
 • Sklopná rukoväť je dobrým riešením pre pohodlné skladovanie.
 • HEPA filter 13 zachytí až 99,9 % baktérií a vysávač osadený týmto filtrom je vhodný aj pre alergikov.

Recenzie na tyčové vysávače

Nikto si nechce kupovať zajaca vo vreci, a vďaka Heureka.sk tomu tak ani nebude. Pozrite sa na recenzie a hodnotenie tyčových vysávačov Concept, aby ste boli v obraze. Väčšina modelov prevyšuje hodnotenie 90 % a zákazníci zanechávajú spokojné komentáre. Youtube kanál Testy spotrebičov natočil video recenziu na nový tyčový vysávač VP6200, ktorú si môžete pustiť tu.

Najlepšie tyčové vysávače Concept na Heureke

 1. 1. Tyčový vysávač VP4165 - 100 %
 2. 2. Tyčový vysávač VP4136 - 98 %
 3. 3. Tyčový vysávač VP6120 - 90 %

Podrobné vyhľadávanie

Cena

EUR
EUR

Zoradiť podľa

vzestupně sestupně

Filter skladu

Parametrický filter

12 produktov
1 stránka

Položek na stránku:

 
 

Tyčový a ručný aku vysávač 2 v 1 Iconic Animal Smart Flex 29,6 V VP6130

Tyčový a ručný aku vysávač 2 v 1 Iconic Animal Smart Flex 29,6 V Concept VP6130; Vysoký sací výkon; Predlžovací FLEXI nástavec; PET kefa; Dlhá prevádzková doba pre pohodlné upratovanie celej domácnosti; S tyčovým a ručným aku vysávačom 2v1 Iconic Anima...

269.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

-15% s kódom ZLAVA15

Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Animal Flex 29,6 V VP6120

Tyčový aku vysávač 2 v 1 Iconic Animal Flex Concept VP6120 s flexibilným ohybným kĺbom ponúka vysoký sací výkon a dlhú výdrž. Je osadený vyberateľnou 29,6 V Li-Ion batériou, s ktorou môžete upratovať až 60 minút na jedno nabitie.

249.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

-15% s kódom ZLAVA15

Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Aqua Flex 29,6 V VP6200

Tyčový aku vysávač s mopom 3 v 1 Iconic Aqua Flex Concept VP6200 s flexibilným ohybným kĺbom ponúka vysoký sací výkon a dlhú výdrž. Je osadený vyberateľnou 29,6 V Li-Ion batériou, s ktorou môžete upratovať až 60 minút na jedno nabitie.

249.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

-15% s kódom ZLAVA15

Tyčový a ručný akumulátorový vysávač ICONIC Animal Smart 25,2 V VP6110

Tyčový aku vysávač Animal Smart VP6110 ponúka vysoký sací výkon, dlhú výdrž a flexibilné využitie. Je osadený vyberateľnou 25,2 V Li-Ion batériou, s ktorou môžete upratovať až 40 minút na jedno nabitie. Vďaka PET kefe je ideálnou voľbou...

219.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

-15% s kódom ZLAVA15

Tyčový akumulátorový vysávač Mighty 25,2 V VP4165

Tyčový aku vysávač Mighty VP4165 s kvalitnou Li-lon batériou vydrží až 65 minút na jedno nabitie. Disponuje vyberateľnou ručnou jednotkou, motorizovanou turbokefou a výkonným DC motorom.

189.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

-15% s kódom ZLAVA15

Tyčový vysávač 3v1 ICONIC Smart Aqua 21,6 V VP6025

Extra ľahký tyčový vysávač s mopom 3v1 Iconic Smart Aqua je kombináciou tyčového vysávača, ručného vysávača a mopu. Ponúka 3 režimy vr. automatického navýšenia výkonu. Disponuje kvalitným BLDC motorom a vyberateľnou 21,6 V Li-Ion batériou.

169.00 EUR 

s DPH

60 dní na vyskúšanie

Záruka 7 rokov na motor

-15% s kódom ZLAVA15

Tyčový vysávač 22.2 V VP6040

Tyčový aku vysávač vyniká vysokým sacím výkonom a dlhou výdržou až 40 minút na jedno nabitie. Je vybavený teleskopickou tyčou s možnosťou prispôsobenia dĺžky, 3 režimy vysávania a praktickým príslušenstvom vrátane malej motorizovanej kefy.

149.00 EUR 

s DPH

Novinka

60 dní na vyskúšanie

-15% s kódom ZLAVA15

Tyčový vysávač 14,8 V Direct Air Dual VP4520

Tyčový vysávač Direct Air Dual je vybavený duálnou turbokefou a plne otočným kĺbom pre vysoko efektívne vysávanie a pohodlnú obsluhu. Disponuje BLDC motorom, kvalitnou Li-Ion batériou a malou turbokefou. Ponúka 2 režimy výkonu a saciu silu až 20 kPa.

139.00 EUR 

s DPH

Wet and Dry tyčový vysávač 3 v 1 18 V VP4201

Tyčový vysávač s mopom a ručnou jednotkou uľahčuje upratovanie na tvrdých podlahách aj kobercoch. S použitím dezinfekcie zbaví vaše podlahy vírusov a baktérií. Je vybavený motorizovanou turbokefou a na jedno nabitie vydrží až 40 minút.

139.00 EUR 

s DPH

Tyčový akumulátorový vysávač 2 v 1 22,2 V VP4136

Tyčový aku vysávač Concept VP4136 s odnímateľnou ručnou jednotkou vám pomôže s upratovaním celej domácnosti. Je osadený kvalitnou Li-Ion batériou s vydrží až 55 min. na jedno nabitie a motorizovanou turbokefou na vysávanie kobercov.

139.00 EUR 

s DPH

Tyčový akumulátorový vysávač Mighty 21,6 V VP4150

Tyčový aku vysávač Mighty s odnímateľnou ručnou jednotkou vám pomôže s upratovaním celej domácnosti. Je osadený výkonným DC motorom, kvalitnou Li-Ion batériou s vydrží 50 min. na jedno nabitie a motorizovanou turbokefou na vysávanie kobercov.

135.00 EUR 

s DPH

Tyčový vysávač 14,8 V Direct Air VP4500

Tyčový vysávač Direct Air je ideálny na rýchle upratovanie tvrdých podláh. S hmotnosťou iba 1,54 kg patrí medzi najľahšie modely na trhu. Ponúka 2 režimy vysávania s max. výkonom 20 kPa. Je osadený BLDC motorom a Li-Ion batériou s výdržou až 30min.

119.00 EUR 

s DPH