Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Nové robotické vysávače: VR3400 s 3D technológiou a VR3350 s ultra SLIM výškou

12.03.2024

V dnešnom článku si predstavíme novinky v kategórii robotických vysávačov. Ide o modely VR3400 s 3D laserovou technológiou a VR3350 s automatickým vysypávaním zásobníka a extra nízkym profilom.

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Laser 3D Concept VR3400 Real Force

Pokročilá laserová navigácia Triple Laser Beam 3D

.

Robotický vysávač Concept VR3400 je vybavený pokročilou navigáciou 3D visiOne Technology, ktorá v sebe kombinuje hlavné výhody laserovej a kamerovej technológie . Presnú mapu domácnosti s rozpoznaním jednotlivých miestností uloží do mobilnej aplikácie. Počas upratovania dosahuje mimoriadny výkon na všetkých podlahách, vrátane kobercov. Pokiaľ sa chcete o tejto technológii dozvedieť viac, prečítajte si náš článok "3D VisiOne technológia a jej výhody".

Trojrozmerné rozpoznávanie aj malých predmetov

.

Na orientáciu v priestore využíva dva laserové skenovacie systémy. Prvým je TOF senzor, ktorý sníma odrazený lúč od steny a okolitých predmetov k vytvoreniu presnej mapy domácnosti vrátane rozpoznania jednotlivých miestností. Druhým laserovým systémom je Triple Laser Beam s trojrozmerným rozpoznaním predmetov. Na rozdiel od bežných laserových robotov sa vám s VR3400 3D nestane, že sa počas upratovania zasekne o zabudnutú ponožku alebo papučku, rozleje misku s vodou alebo strhne dlhú záclonu. Rozpozná väčšinu vecí, ktoré sa môžu v bežnej domácnosti na zemi nachádzať a tomu prispôsobia trasu upratovania. A to aj bez kamery. Tú nahrádzajú tri laserové senzory, ktoré „vidia rovnako dobre“, avšak bez rizika straty súkromia alebo zneužitia citlivých informácií. Spojenie kamery a internetového pripojenia môže byť totiž ľahko zneužité tretími osobami, ktoré potom môžu v reálnom čase sledovať všetko, čo sa u vás doma deje. S 3D robotickým vysávačom Concept VR3400 bude váš domov v úplnom bezpečí.

Automatické rozpoznávanie kobercov

.

Robotický vysávač VR3400 je vybavený funkciou Carpet turbo, ktorá sa aktivuje pri nájazde na koberec. Táto funkcia automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zaistenie vysoko efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa robot vráti k pôvodnému výkonu. Funkcia Carpet turbo je aktívna iba v prípade nasadeného prachového zásobníka.

.

Pokiaľ má robot nasadený mopovací nadstavec dokáže vďaka špeciálnym čidlám detekovať koberce, takže počas mopovania pred nimi včas zastaví a obíde ich. Už nemusíte teda nastavovať zakázané zóny pred každým vytieraním.

.


.

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 Laser Concept VR3350 Perfect Clean

Ultra SLIM profil

.

Medzi hlavnú výhodu robotického vysávača Concept VR3350 patrí jeho Ultra SLIM profil. Oproti obdobným modelom má laserovú hlavu umiestnenú vo vnútri tela, takže dosahuje celkovú výšku iba 7,6 cm. Vďaka tomu pohodlne odstráni prach a nečistoty aj pod nízkym nábytkom.

.

Maximálne samostatný s funkciou automatického vysypávania prachu

.

Chcete, aby váš robot bol maximálne samostatný? Využite funkciu pre plánovanie upratovania. Robot sa v nastavený čas spustí a uprace presne podľa plánu. Po dokončení upratovania sa vráti do stanice a automaticky vyprázdni prachový zásobník do vrecka vo vnútri stanice. Nemusíte sa teda o nič starať, robot všetko zvládne sám a upratovanie vždy dokončí. V prípade slabej batérie vyhľadá nabíjaciu stanicu a po nabití pokračuje v upratovaní tam, kde prestal.

Čo vedia oba modely?

  • Vysávať a vytierať pomocou elektronicky riadeného dávkovania vody
  • Automaticky rozpoznať jednotlivé miestnosti s funkciou RoomPlan 3.0
  • Uložiť až 5 máp, takže sú vhodné aj pre viacposchodové domácnosti
  • Automaticky zvýšiť saciu silu na maximum na koberci s funkciou Carpet turbo
  • Dokončiť akékoľvek upratovanie vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní, ak sa počas upratovania vybije
  • Rozpoznať schody a zamedziť pádu
  • Hovoriť slovensky
  • Reagovať na hlasové pokynyprostredníctvom hlasových asistentov Amazon Alexa a Google Home

Využite akciu 60 dní na vrátenie peňazí

.

Zaujali vás nové vysávače a radi by ste si ich vyskúšali? Teraz môžete na oba modely využiť akciu "Garancia 60 dní na vrátenie peňazí". Po zakúpení vysávača získate 60 dní na to, aby ste si ho dôkladne vyskúšali a zistili, či vám bude vyhovovať. Pokiaľ nie, môžete ho bez udania dôvodov vrátiť a my vám vrátime peniaze. Viac informácií k akcii nájdete na našich stránkach "Šikovne vymyslené výhody".