Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Predĺžená záruka 3 roky na IPL epilátory

21.04.2023

Chcete si užiť leto bez chĺpkov a bez starostí s neustálym holením? Je najvyšší čas začať s IPL epiláciou. A pokiaľ si nový IPL epilátor zakúpite práve teraz, získate naviac jeden rok predĺženej záruky úplne zdarma.

Využite akciu „Predĺžená záruka 3 roky“ k nákupu nového IPL epilátora

.

IPL epilátory sa tešia stále väčšej obľube. Ošetrenie, ktoré bolo najskôr výhradou špecializovaných estetických centier, si dnes môžete urobiť sami a v pohodlí svojich domovov. Ušetríte tak nielen plno peňazí, ale i drahocenného času.

.

K nákupu nového IPL epilátora teraz získate jeden rok záruky ZDARMA. Pokiaľ dôjde k akejkoľvek poruche, po dobu 3 rokov máte istotu bezplatnej opravy alebo výmeny za nový model.

Na aké modely sa akcia vzťahuje?

.

Akcia sa vzťahuje na všetky modely IPL epilátorov Concept.

.

.

Obrázok, na ktorom je diaľkový, čierny, mobilný telefón

Automaticky generovaný popisIL5020

IL5000

IL3020

IL3000

.

.

Čo je to IPL epilátor? 

.

IPL epilátor je prístroj, ktorý k odstráneniu chĺpkov využíva technológiu intenzívneho pulzného svetla (IPL). Ide o jeden z najúčinnejších spôsobov pre dlhodobé odstránenie chĺpkov. Počas ošetrenia sa svetelné impulzy dostávajú pod povrch pokožky, kde cielene pôsobia na tmavý pigment chĺpkov. Tento tepelný účinok prispieva k odstráneniu chĺpkov i s korienkami a zabraňuje ich opätovnému rastu.

.

Pro koho je IPL epilátor vhodný?

.

Epilácia pomocou IPL epilátora je najefektívnejšia u osôb so svetlejšou pokožkou a tmavšími chĺpkami, ktoré obsahujú tmavý pigment a epilácia je tým pádom účinnejšia. Čím svetlejšie chĺpky a tmavší typ pokožky, tým sa účinnosť IPL epilátora znižuje.

.

Pokiaľ si nie ste istí, či môžete epilátor používať, obráťte sa na svojho dermatológa alebo praktického lekára.

.

Kedy s epiláciou začať?

.

Pokiaľ chcete mať v lete krásne hladkú pokožku, začnite s epiláciou v dostatočnom predstihu. Pokožka totiž nesmie byť vystavovaná slnečnému žiareniu minimálne 4 týždne pred a aspoň 2 týždne po použití IPL epilátora. A nezabudnite... úspech sa nedostaví hneď po prvej epilácii, ale rozhodne stojí za to si na ne počkať. Každý chĺpok sa totiž nachádza v inej rastovej fáze a aby ste dosiahli vysnený výsledok, je nutné ošetrenie niekoľkokrát opakovať.

Obrázok, na ktorom je osoba, vnútri

Automaticky generovaný popis

Neviete si rady s výberom? Prečítajte si recenzie ...

.