Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser VR3125

Robotický vysávač s mopom 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser VR3125

60 dní na vyskúšanie

Robotický vysávač s mopom Laser 2 v 1 Concept VR3125 Perfect Clean; EXTRA výkon; Vysáva a vytiera; ROOMPLAN; Ako vybrať robotický vysávač?; Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť množstvo času. Každá domácnosť je vša...

Výrobca
Vysávače
Kód

vr3125

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
379.00 EUR
11 417.63 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Robotický vysávač s mopom Laser 2 v 1 Concept VR3125 Perfect Clean

  EXTRA výkon

  Vysáva a vytiera

  ROOMPLAN

  Ako vybrať robotický vysávač?

  Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť množstvo času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ...

  8 dôvodov, prečo si zaobstarať robotický vysávač?

  Premýšľate o nákupe robotického vysávača, ale stále si nie ste stopercentne istí? Pripravili sme pre vás 8 dôvodov, ktoré vás presvedčia, aby ste ...

  BLDC motor a jeho výhody

  Výkonnejší, energeticky úspornejší, tichší a spoľahlivejší ako bežný kefkový motor. Tak by sa v skratke mohol charakterizovať BLDC motor.

  Laserová navigácia s presnou orientáciou zaistí rýchlejšie upratovanie

  Robotický vysávač VR3125 je vybavený vyspelou laserovou navigáciou LaserTec 2.0, ktorá podrobne naskenuje vašu domácnosť a vytvorí presnú mapu pre plánovanie upratovania. Výsledkom je, že sa robot s maximálnou presnosťou orientuje v priestore, neprechádzajú opakovane už upratané miesta a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami i s členitými priestormi. Vďaka veľkým kolesám a silnému motoru prekoná dverné prahy a iné prekážky do výšky až 1,8 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

  Dokáže uložiť až 5 máp, takže si poradí i s viacposchodovou domácnosťou

  Robotický vysávač VR3125 je vhodný viacposchodovú domácnosť. Každé poschodie nechajte zmapovať zvlášť a v aplikácii si ho pomenujte. Týmto spôsobom môžete uložiť mapy až pre 5 poschodí. Pokiaľ chcete upratovať v inom poschodí, ako v ktorom sa robot nachádza, jednoducho ho preneste, v aplikácii zvoľte správnu mapu a spusťte. Výhodou teda je, že robot si s upratovaním poradí, bez toho aby ste museli kupovať ďalšiu dobíjaciu stanicu.

  Prispôsobí sa každému povrchu

  Robotický vysávač VR3125 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavné kefy je možné meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach. VR315 je šikovne vymyslený robot, ktorý sa prispôsobí celej vašej domácnosti.

  Prevonia každý kúsok vašej domácnosti

  Vysávač VR3125 je vybavený šikovne vymyslenou priehradkou na umiestnenie aróma tablety. Tá počas vysávania eliminuje nepríjemné pachy z usadeného prachu, miestnosť príjemne prevonia a vám dodá pocit väčšej čistoty. Aróma tableta nie je súčasťou balenia. Odporúčame vyberať vône do vysávača tuhej konzistencie (vonné tyčinky, kolieska, granulované vône v uzavretých vreckách a pod.).

  Zbaví vás vírusov a baktérií

  Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR3125 je ďalší z rady pomocníkov, ktorí vám pomôžu s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robot vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

  Vysáva a vytiera

  Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým i mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Ak nasadíte mopovací modul, môžete vysávať a vytierať naraz. Docielite tak dve upratovania v rekordnom čase. Zásobník na vytieranie je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko vybrať a vyprať v práčke.

  Hovorí po slovensky

  Radi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3125 sa to nestane. Tento skvelý pomocník pre každodenné upratovanie hovorí hneď v 5 jazykoch: česky, slovensky, anglicky, poľsky a maďarsky.

  Výkonný motor a vysoká sacia sila

  Vysávač je vybavený digitálnym bezkefkovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má radu výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 3300 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť tiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

  Kvalitná batéria s výdržou 250 minút sa postará o upratovanie celej domácnosti

  Vysávač je napájaný veľmi kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh batériou LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 250 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových uložiskách fotovoltaických systémov. V okamihu, kedy kapacita batérie klesne pod 15 %, robot sa automaticky vráti do dokovacej stanice.

  Carpet kefa - na všetky typy povrchov vr. kobercov

  Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodná na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

  HardFloor kefa - na tvrdé podlahy

  Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

  Pet kefa - špecialista na chlpy

  Túto špirálovitú kefu osadenú gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k ich namotávaniu.

  Maximálny výkon na kobercoch

  Funkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robote nainštalovanú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, kedy vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zaistenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

  Senzor proti nárazu a pádu zo schodov

  Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny a zabraňuje pádu zo schodov. Súčasne chráni vysávač i nábytok pred poškodením. Čidlo rozpozná všetky prekážky, pred ktorými robot včas spomalí. Zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, a preto si robot poradí s upratovaním i pozdĺž týchto plôch.

  Jednoduché ovládanie pomocou mobilnej aplikácie alebo diaľkovým ovládačom

  Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa práve nachádza. Aj keď nebudete práve doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. V aplikácii môžete nastaviť aj jazyk, v ktorom na vás bude robot hovoriť, vrátane slovenčiny. Cez domáceho asistenta Alexu alebo Google Home môžete vysávač ovládať aj hlasom. A pokiaľ nie ste fanúšikovia moderných technológií alebo nemáte chytrý telefón, môžete ho plne ovládať aj pomocou diaľkového ovládača.

  Plánovanie upratovania

  Múdra funkcia ROOMPLAN 3.0 naplánuje vaše upratovanie do posledného detailu. Pomocou aplikácie môžete pre každú miestnosť alebo vyznačenú zónu nastaviť presný časový plán upratovania, režim upratovania a úroveň sacieho výkonu. O viac sa už starať nemusíte. Robot sa v nastavený čas automaticky spustí, začne upratovanie a po ukončení sa vráti do nabíjacej stanice.

  Automatické pokračovanie v upratovaní po dobití batérie

  Vďaka funkcii automatického pokračovania v upratovaní Total Surface nemusíte mať strach, že si vysávač neporadí s upratovaním väčších plôch. Pokiaľ sa počas upratovania vybije, automaticky vyhľadá nabíjaciu stanicu, kde vyčká do plného nabitia. Potom sa automaticky vráti k upratovaniu a pokračuje tam, kde prestal.

  Kompletný režim pre upratovanie celej domácnosti

  Tento režim slúži pre upratovanie celej domácnosti. Robot prehľadá a vygeneruje mapu, ktorú si následne rozdelí na menšie zóny. Jednotlivé oblasti následne jednu po druhej dôkladne vysaje pozdĺž stien a potom v líniách uprace zvyšné priestory. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

  Zónový režim pre plánovanie upratovania v jednotlivých miestnostiach

  Hlavnou prednosťou zónového režimu je, že robot nebude upratovať v celej domácnosti, ale len tam, kde naozaj potrebujete. Pomocou aplikácie môžete definovať a pomenovať až 15 zón vrátane zakázaných oblastí. V zvolenej zóne robot uprace rovnakým spôsobom ako pri automatickom upratovaní, tzn. že vysaje pozdĺž stien a následne v líniách uprace zvyšné priestory. Veľkou výhodou zónového režimu je možnosť vyznačenia zakázaných zón, kde robot upratovať nebude. Oceníte to napr. počas vytierania, kedy nechcete, aby vám robot nabehol na koberce. Ak chcete zvýšiť efektivitu upratovania, môžete využiť prídavné funkcie: DOUBLE, kedy robot po dokončení bežného upratovania zopakuje upratovanie v líniách naprieč svojej prvotnej dráhy a TURBO, ktorá zvýši sací výkon na najvyšší stupeň.

  Lokálny režim pre upratovanie menších plôch

  Lokálny režim slúži pre upratovanie menších plôch. Spustiť ho môžete priamo na tele vysávača, kedy robot na strednom sacom výkone prevedie dvojité upratovanie v oblasti 2 x 2 m so stredom v svojej štartovacej polohe. Pre dosiahnutie starostlivejšieho upratovania môžete pomocou aplikácie určiť bod na mape a aktivovať upratovanie v TURBO režime. Robotický vysávač automaticky prejde na určené miesto, ktoré určí ako stred, a prevedie dvojité upratovanie s maximálnym výkonom v oblasti 1,5 x 1,5 m.

  Tichý režim vypne všetky hlasové oznámenia

  Ak nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, aktivujte tichý režim, ktorý vypne všetky hlasové oznámenia. Počas aktivovaného tichého režimu nebude robot prevádzať naplánované upratovanie.

  Vhodný aj pre alergikov vďaka kvalitnej filtrácii s HEPA filtrom 13

  Robotický vysávač VR3125 je ideálny pre alergikov. Disponuje totiž pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc, vrátane baktérií a vírusov. Váš domov tak bude perfektne čistý a bez zbytočných škodlivín.

  Ako vybrať robotický vysávač?

  Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť množstvo času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ich majiteľov sú rozdielne. Ako teda vybrať ten správny model, ktorý bude svojimi parametrami vyhovovať práve vám? To sa dozviete v našom videu.

  SMART špecialista na robotické vysávače

  Kúpili ste si nový robotický vysávač a neviete si rady s jeho obsluhou? Alebo už robot vlastníte a potrebujete len s niečím poradiť? Obráťte sa na nášho SMART špecialistu smart@my-concept.cz, ktorý vám rád poradí s akýmkoľvek dotazom ohľadom robotických vysávačov Concept.

  Technické parametre:

  • Navigačná technológia LaserTec 2.0
  • ROBOT HOVORÍ ČESKY, SLOVENSKY, ANGLICKY, POĽSKY A MAĎARSKY
  • BLDC motor
  • Sacia sila 3300 Pa (3 úrovne)
  • Batéria Li-Ion LG BYD 5200 mAh - až 250 minút
  • TOF senzor
  • CARPET turbo
  • Aplikácia Concept Home v češtine
  • Jazykové rozhranie: CZ, SK, EN, HU, PL, RO
  • Internetové pripojenie: WiFi, dátové pripojenie
  • Kompatibilita: iOS 9.0 alebo novší
  • Verzia firmwaru: 1.1.11
  • ROOMPLAN 3.0 - automatické rozdelenie miestností, plánovanie upratovania
  • Automatické pokračovanie v upratovaní
  • 3 režimy upratovania (kompletné, zónové, lokálne)
  • 3 funkcie (TURBO, DOUBLE, tichý režim)
  • Elektronicky riadené VYTIERANIE
  • Prachový zásobník s priehradkou na aróma tabletu
  • Kapacita prachového zásobníka: 600 ml
  • Kapacita mopovacieho modulu: 100 ml
  • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
  • Plánovanie upratovania
  • Doba nabíjania 4 - 5 hodiny
  • Hlučnosť: 60 - 70 dB

  Príslušenstvo:

  • Nabíjacia stanica
  • CARPET hlavná kefa
  • HARDFLOOR hlavná kefa
  • PET hlavná kefa
  • 3x HEPA filter 13 + penový filter
  • Diaľkové ovládanie s displejom
  • Čistiaca kefka
  • 4x bočná kefka
  • 1x textília na vytieranie + 1x náhradná

  Dokúpiteľné príslušenstvo:

  • VRP0010 Sada bočných kefiek 4 ks
  • VRP0020 Sada HEPA filtrov 2ks

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: