Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Robotický vysávač s mopom 2v1 PERFECT CLEAN Laser 3D VR3450

Robotický vysávač s trojrozmerným rozpoznaním predmetov, výkonom 4000 Pa a automatickou detekciou kobercov. Ovládate ho cez aplikáciu Concept Home alebo cez hlasového asistenta. Zmapuje aj veľké priestory a je vybavený automatickým vysypávaním prachu.

Výrobca
Vysávače
Kód

VR3450

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
569.00 EUR
17 141.81 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Robotický vysávač s mopom 2v1 Laser 3D Concept VR3450 Perfect Clean

  3D technológia

  Automatické vysypávanie zásobníka

  Vysáva a vytiera

  Balík služieb ZDARMA

  Nákupom tohto vysávača do 31.12.2024 získavate možnosť využiť akciu Garancia 60 dní na vyskúšanie a 7 rokov záruka na BLDC motor . Nový vysávač si môžete otestovať v pohodlí vášho domova, a to po dobu až 60 dní. Pokiaľ s ním nebudete z akéhokoľvek dôvodu spokojní, môžete ho do 60 dní od nákupu vrátiť a my vám pošleme peniaze. Ak si vysávač ponecháte, získate predĺženú záruku na BLDC motor na 7 rokov.

  Chcete akciu využiť? Zaregistrujte sa do 14 dní od nákupu vysávača na našich stránkach "Šikovne vymyslené výhody".

  Rozpozná papuče, ponožky aj hračky na podlahe

  Vďaka špičkovej 3D technológii s trojrozmerným rozpoznávaním predmetov už nemusíte kontrolovať podlahy pred samotným upratovaním. Robot dokáže v reálnom čase rozpoznať aj drobné predmety (od výšky 2 cm), a tomu prispôsobí trasu upratovania. Už sa vám nestane, že sa počas upratovania zasekne vďaka zabudnutej ponožke, namotá vám záclonu alebo rozleje misku s vodou vášho chlpatého maznáčika. Rozpozná väčšinu vecí, ktoré sa môžu v bežnej domácnosti na zemi nachádzať - papuče, ponožky, zvieracie misky, hračky, balíček vreckoviek, knižky, oblečenie, deky alebo aj záclony a závesy, ktoré sa dotýkajú zeme.

  V čom sa líši robotický vysávač s 3D technológiou od ostatných robotov s laserovou navigáciou?

  Robotický vysávač s mopom 3D Concept VR3450 sa orientuje pomocou vyspelej Laser Inside Navigation Technology s trojrozmerným rozpoznaním predmetov Triple Laser Beam 3D Scan. V čom sa táto technológia líši od štandardnej laserovej navigácie? Jednoznačne v detekcii predmetov. Presvedčiť sa môžete na videu nižšie.

  Chcete sa dozvedieť o 3D technológii viac? Prečítajte si náš článok "3D VisiOne technológie a jej výhody ".

  Pokročilá laserová navigácia Triple Laser Beam 3D

  Robotický vysávač 3D Concept VR3450 využíva vyspelú laserovú navigáciu Triple Laser Beam 3D Scan, ktorá v sebe kombinuje hlavné výhody laserovej a kamerovej technológie. Kameru nahrádzajú tri laserové senzory, ktoré dosahujú veľmi presné zmapovanie všetkých priestorov vrátane trojrozmerného rozpoznania predmetov.

  Samostatné upratovanie na niekoľko mesiacov

  Nabíjacia základňa s automatickým vysypávaním prachu pomáha robotickému vysávaču VR3350 k úplnej samostatnosti. Eliminuje potrebu manuálneho vyprázdňovania prachovej nádoby a umožňuje dlhšiu prevádzku bez údržby. Robot automaticky vysype prachový zásobník do vrecka, ktorý je umiestnený vo vnútri stanice. Toto vrecko dokáže pojať 3,5 l nečistôt, takže vám vydrží až na dva mesiace bežného upratovania (v závislosti od počtu upratovania a miery znečistenia). Nemusíte sa o nič starať. Robot sa vyprázdni aj s nasadeným mopovacím nástavcom. V okamihu, keď je vrecko naplnené, rozsvieti sa kontrolka na stanici, ktorá vás upozorní na nutnosť výmeny.

  Počas mopovania sa vyhne kobercom

  Počas mopovania robot vďaka špeciálnym čidlám včas detekuje koberec, zastaví sa pred ním a obíde ho. Tým vám ušetrí veľa času s ručným nastavovaním zakázaných zón.

  Chráni vaše súkromie

  S robotickým vysávačom 3D Concept VR3450 bude váš domov v úplnom bezpečí. Vďaka laserovým senzorom nemusíte mať strach zo straty súkromia alebo zneužitia citlivých informácií, ktoré býva spojené s robotickými vysávačmi s kamerovým systémom. Spojenie kamery a internetového pripojenia môže byť zneužité tretími osobami, ktoré potom môžu v reálnom čase sledovať všetko, čo sa u vás v domácnosti deje. 3D robot VR3450 vaše súkromie ochráni.

  Najefektívnejší spôsob vytierania Y-WASH

  Robotický vysávač Concept VR3450 dokáže vysávať a vytierať naraz. Stačí nasadiť zásobník 2v1 spoločne s mopovacím modulom a robot sa razom postará o suché aj mokré upratovanie. Elektronicky riadené dávkovanie vody s inovovaným spôsobom vytieranie Y-WASH dokážu odstrániť aj zaschnuté nečistoty. Robot sa pohybuje v "Y" trajektórii, počas ktorej každý kúsok podlahy prejde opakovane a vďaka tomu dosahuje účinnejšie upratovanie. Mopovací modul je osadený textíliou z mikrovlákna, ktorá na seba viaže nečistoty a počas upratovania podlahu tiež vyleští. Textíliu je možné ľahko zložiť a vyprať v práčke.

  Senzor proti pádu zo schodov

  Robot je vybavený senzorom proti pádu zo schodov. Ide o integrovaný bezpečnostný prvok, ktorý umožňuje vysávaču detekovať schody a zabrániť jeho pádu .

  Maximálny výkon na kobercoch

  Robot VR3450 je vybavený funkciou Carpet turbo, ktorá sa aktivuje v okamihu, keď vysávač prejde na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum na zabezpečenie skutočne efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu. Funkcia Carpet turbo je aktívna iba v prípade nasadeného prachového zásobníka.

  Dokáže uložiť až 5 máp, takže si poradí aj s viacposchodovou domácnosťou

  Robotický vysávač VR3450 je vhodný aj pre viacposchodovú domácnosť. Každé podlažie nechajte zmapovať zvlášť a v aplikácii si ich pomenujte. Týmto spôsobom môžete uložiť mapy až pre 5 poschodí. Ak chcete upratovať v inom podlaží, než v ktorom sa robot nachádza, jednoducho ho preneste, v aplikácii zvoľte správnu mapu a spustite. Výhodou teda je, že robot si s upratovaním poradí bez toho, aby ste museli kupovať ďalšiu dobíjaciu stanicu.

  Poradí si s každým povrchom

  Robotický vysávač VR3450 je vybavený univerzálnou rotačnou kefou, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodný na upratovanie všetkých typov podláh vrátane kobercov. Dve bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

  Výkonný BLDC motor so sacou silou 4000 Pa

  Vysávač je vybavený digitálnym bezkefovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má množstvo výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 4000 Pa.

  Upratovanie vždy dokončí

  Robotický vysávač 3D VR3450 si nájde svoje miesto ako v menších bytoch, tak aj v priestranných domoch. Nezľakne sa veľkosti žiadnej plochy a naplánované upratovanie zakaždým dokončí. Disponuje kvalitnou vysokokapacitnou 5200 mAh Li-Ion batériou, vďaka ktorej zvládne upratovať až 300 minút na jedno nabitie. V okamihu keď kapacita batérie klesne pod 15 %, sa robot automaticky vráti do nabíjacej stanice, kde sa dobije a potom pokračuje v upratovaní tam, kde prestal..

  Rozpozná miestnosti a uprace presne podľa plánu

  S funkciou RoomPlan 3.0 dokáže 3D robotický vysávač VR3450 rozpoznať jednotlivé miestnosti, čím vám ušetrí množstvo času aj práce s úpravou mapy. Na vás je si jednotlivé miestnosti iba pomenovať, aby ste sa v mape lepšie orientovali. Uľahčí vám to následné plánovanie upratovania, ktoré si môžete nastaviť pre každú miestnosť zvlášť. Súčasne môžete vyznačiť zakázané zóny alebo virtuálne múry kam robot nesmie. O viac sa starať nemusíte, robot sa v nastavený čas spustí a uprace presne podľa plánu.

  Ovládanie cez mobilnú aplikáciu Concept Home

  Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v češtine a zadarmo dostupná pre iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a v reálnom čase sledovať jeho trasu. Aplikácia Concept Home je v slovenčine a zadarmo dostupná ako pre iPhone, tak aj pre Android. Sťahujte tu: App Store, Google Play.

  Hovorí po slovensky

  Radi by ste si kúpili robotický vysávač, ale máte strach, že mu nebudete rozumieť? S robotickým vysávačom Concept VR3450 sa to nestane. Tento skvelý pomocník na každodenné upratovanie hovorí hneď v 5 jazykoch: česky, slovensky, anglicky, poľsky a maďarsky.

  Ovládanie hlasom

  3D robotický vysávač Concept VR3450 podporuje ovládanie prostredníctvom hlasového asistenta Amazon Alexa alebo Google Home. Môžete ho teda zapojiť do svojej šikovnej domácnosti a ovládať hlasovými povelmi.

  SMART špecialista na robotické vysávače

  Kúpili ste si nový robotický vysávač a neviete si rady s jeho obsluhou? Alebo už robota vlastníte a potrebujete len s niečím poradiť? Obráťte sa na nášho SMART špecialistu smart@my-concept.cz, ktorý vám rád poradí s akýmkoľvek dotazom ohľadom robotických vysávačov Concept.

  Technické parametre:

  • Prachová základňa s automatickým vysypávaním prachu
  • Triple Laser Beam 3D Scan - detekcia malých prekážok (od výšky 2 cm)
  • Automatická detekcia koberca pri umývaní
  • 2v1: VYSÁVA a VYTIERA
  • BLDC motor
  • TOF senzor
  • CARPET turbo
  • Sacia sila 4000 Pa (4 úrovne)
  • Li-Ion batéria 5200 mAh - 300 minút vysávania
  • Aplikácia Concept Home v SLOVENČINE
  • Jazykové rozhranie: CZ, SK, EN, DE, HU, PL
  • Internetové pripojenie: WiFi, dátové pripojenie
  • Kompatibilita: iOS 9.0 a vyššia, Android 5.0 a vyššia
  • Verzie firmwaru: 1.1.11
  • ROBOT HOVORÍ SLOVENSKY (+ CZ, EN, PL, HU)
  • Ovládanie cez domáceho asistenta Amazon Alexa/Google Home
  • ROOMPLAN 3.0 - automatické rozdelenie miestností
  • Plánovanie
  • Upratovanie viacposchodových domácností
  • Automatické pokračovanie v upratovaní
  • Y-WASH VYTIERANIE - elektronicky riadené
  • Kapacita prachového zásobníku: 600 ml
  • Kapacita zásobníku 2v1: 300 ml (na prach)/250 ml (na vodu)
  • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13 (zachytí až 99,9 % častíc, vrátane prachu, baktérií, vírusov, roztočov a alergénov)
  • Doba nabíjania: 5 hodín
  • Hlučnosť: <75 dB

  Príslušenstvo:

  • 1x univerzálna rotačná kefa
  • 4x bočná kefka
  • 1x nadstavec na mop
  • 2x textília na mop
  • 2x HEPA filter 13
  • 2x penový filter
  • 1x čistiaca kefka
  • 1x diaľkový ovládač

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: