Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Úsporne a lacno so spotrebičmi Concept

13.01.2023

Zatočte s neúspornými spotrebičmi, ktoré vám akurát ukrajujú veľkú časť vašich financií a vložte domácnosť do rúk úsporných a kvalitných malých a veľkých spotrebičov Concept, ktorí za vás zastanú veľkú časť práce, a ešte si za to nebudú nárokovať moc energie.

usporne_spotrebice_energie_penize_ekologie

Pripravili sme pre vás zhrnutie článku, ktoré sa týkajú úspory energie, vody a peňazí celkovo. Ak sa chcete o tejto téme viac dozvedieť, prejdite si texty a nájdite svoju cestu, ako ušetriť.

y

Šikovne vymyslené pre úsporu energie - veľké spotrebiče

x

Veľké spotrebiče vedia byť obrovskými žrútmi energie, a to predovšetkým tie staršie modely. Možno si hovoríte, že viac ušetríte, keď si doma necháte starú pračku, sušičku, chladničku alebo odsávač, ale nie je to tak. Energie vám môžu úplne zbytočne unikať.

y

Šikovne vymyslené pre úsporu energie - malé spotrebiče

y

Ušetriť môžete i na malých domácich pomocníkoch, ktorí vám doma vysávajú, varia vodu či pokrmy alebo upravujú vzduch. Úspora pri týchto spotrebičoch nemusí byť len finančná ale i časová. Napríklad robotický vysávač len zapnete a necháte ho pracovať bez vašej pozornosti, to isté platí napríklad pre multifunkčné hrnce.

x

Ako ušetriť za elektrinu a vodu v domácnosti?

y

Ako ušetriť za vodu? Popremýšľajte o tom, či nemeniť umývanie riadu v dreze za umývačku riadu. Ušetríte totiž niekoľko desiatok litrov a spotreba energie sa tiež stiahne. A o ušetrení elektriny popremýšľajte nad spôsobom varenia, pretože multifunkčné hrnce sú úspornejšie ako elektrická rúra.

CK7000 Multifunkční hrnec 2v1

CK7000 Multifunkčný hrniec 2v1

179€  / 143 €

3 499 Kč 

-22%

Myčka nádobí MNV8060ds TITANIA

Umývačka riadu MNV8060ds TITANIA

769 €

C

Pračka PP6308i

Práčka PP6308i

399 €  /  329 €

7 999 Kč 

-20%RM9000 Multifunkční kuchyňský robot INSPIRO

RM9000 Multifunkčný kuchynský robot INSPIRO

599 €

Sušička prádla SP6508i

Sušička bielizne SP6508i

649 € 

VA0050 Vakuová svářečka fólií

VA0050 Vákuová zváračka fólií

99 € 

x

VA0060 Vakuová svářečka fólií PROFI

VA0060 Vákuová zváračka fólií PROFI

139 € 

x

VR3510 Robotický vysavač s mopem 2 v 1 PERFECT CLEAN Complete Clean Care

VR3510 Robotický vysávač s mopom 2 v 1 PERFECT CLEAN Complete Clean Care

569 € 

x

VR3520 Robotický vysavač s mopem 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC

VR3520 Robotický vysávač s mopom 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC

599 €

x

Ako ušetriť za prevádzku chladničky?

x

Chladnička je snáď najdôležitejšie miesto v domácnosti. U tohoto blahodarného spotrebiča sa niekoľkokrát denne schádzajú všetci členovia rodiny. Život bez chladničky si snáď nikto nedokáže predstaviť. Je ale možné ušetriť aj pri obrovskej americkej chladničke, ktorú doma všetci milujú? Ide to a o šetrných funkciách sa dočítate v článku Ako ušetriť za prevádzku chladničky?

x

Ako variť bez plynu? Skúste elektrických pomocníkov

Opustite varenie na plyne a nebojte sa vložiť dôveru do elektrických pomocníkov na varenie. Možno vás až prekvapí, aká hračka to s nimi vlastne je. Poznajte multifunkčné hrnce, varný hrniec INSPIRO alebo klasické elektrické varné dosky. Chcete sa o tom dozvedieť viac? Prečítajte si článok Ako variť bez plynu? Skúste elektrických pomocníkov.

x

Ako ušetriť za jedlo v dobe neustáleho zdražovania potravín?

x

Poznáte vákuovanie? Že nie? Tak to o ňom začnite premýšľať, pretože vďaka vákuovaní môžete zachrániť množstvo potravín a tým pádom i peňazí. Vákuovaním predĺžite čerstvosť potravín, spomalíte ich kazivosť, zachováte v nich dlhšie živiny a tiež šetríte miesto, pretože vákuové vrecká zaberajú ďaleko menej miesta.