Pri objednávkach nad 50€ doprava ZDARMA.

VR2110 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Gyro

VR2110 Robotický vysávač 2 v 1 RoboCross Gyro

60 dní na vyskúšanie

Robotický vysávač Gyro 2 v 1 RoboCross; 2 v 1; Trojstupňová filtrácia; Všetky druhy povrchov; Garancia 60 dní na vrátenie peňazí; Vyhrajte nad upratovaním. Nákupom tohto vysávača v období od 1.3. do 31.5.2022 získavate jedinečnú šancu otestovať si ho v

Výrobca
Vysávače
Kód

vr2110

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
249.00 EUR
7 501.37 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Farba
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Robotický vysávač Gyro 2 v 1 RoboCross

  2 v 1

  Trojstupňová filtrácia

  Všetky druhy povrchov

  GyroTec 2.0 pre rýchle a efektívne upratovanie

  Robotický vysávač VR2110 je vybavený pokročilou navigačnou technológiou GyroTec 2.0. Výborne sa orientuje v priestore, neprechádza opakovane rovnaké miesta, a tým skracuje dobu upratovania. Perfektne si poradí so všetkými podlahovými krytinami aj s členitými priestormi. Vďaka veľkým klesám a silnému motoru prekoná dverové prahy a iné prekážky do výšky až 1,5 cm. Po dokončení upratovania sa automaticky vráti do nabíjacej stanice.

  Zbaví vás vírusov a baktérií

  Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? VR2110 je ďalší z rady pomocníkov, ktorý vám pomôže s bojom proti vírusom a baktériám. Jednoducho pridajte do zásobníka na vodu vhodný dezinfekčný prostriedok a vypusťte robot vytierať. Vaše podlahy budú dokonale čisté a dezinfikované.

  2 v 1: vysáva a vytiera

  Robot je vybavený dvoma zásobníkmi, vďaka ktorým si ľahko poradí so suchým aj mokrým upratovaním. Prvý zásobník s kapacitou 600 ml slúži pre klasické upratovanie na sucho. Nasadíte druhý zásobník 2 v 1, môžete vysávať a vytierať naraz. Kombinuje totiž klasickú nádobu na prach s elektronicky riadeným zásobníkom na vodu, takže v rekordnom čase docielite dve upratovania naraz.

  Výkonný motor a vysoká sacia sila

  Vysávač je vybavený digitálnym bezkefovým jednosmerným BLDC motorom, ktorý má radu výhod. Je vysoko výkonný a oproti bežným motorom tichší, spoľahlivejší, energeticky úspornejší a má dlhšiu životnosť. Súčasne sa podieľa na vysokej sacej sile vysávača, ktorá dosahuje 2200 Pa. Ponúka 3 úrovne výkonu, ktoré sa menia v závislosti na spustenom režime upratovania. Sací výkon je možné nastaviť tiež manuálne podľa potreby a miery znečistenia.

  Batéria LG BYD s dlhou výdržou

  Vysávač je napájaný na veľmi kvalitnú vysokokapacitnú 3200 mAh batériu LG BYD, vďaka ktorej zvládne na jedno nabitie upratovať až 180 minút. Tieto batérie vynikajú dlhou životnosťou, vysokým výkonom, bezpečnosťou a stabilným cyklom. Vzhľadom k svojim výborným vlastnostiam sa využívajú napr. v automobilovom priemysle alebo v batériových úložiskách fotovoltaických systémov.

  Prispôsobí sa každej domácnosti

  Robotický vysávač VR2110 je vybavený tromi hlavnými kefami (CARPET, HARDFLOOR a PET) a dvoma bočnými kefkami. Hlavnú kefu je možné meniť v závislosti na vysávanom povrchu, bočné kefky rozširujú záber vysávania a dokonale upracú okolo stien, nábytku, v rohoch miestnosti a v ďalších ťažko prístupných miestach.

  Carpet kefa - na všetky povrchy vr. kobercov

  Ide o špirálovitú kefu, ktorá je tvorená kombináciou štetín a gumových lamiel. Je vhodný na všetky druhy podláh vrátane kobercov.

  HardFloor kefa - na tvrdé podlahy

  Táto kefa je ideálna predovšetkým pre tvrdé podlahy. Vďaka mäkkému povrchu so špeciálnymi vláknami dokáže zachytiť až 3x viac nečistôt vrátane miniatúrnych častíc. S touto kefou dosiahnete efektívne a zároveň šetrné upratovanie bez poškriabaných podláh.

  Pet kefa - špecialista na chlpy

  Túto špirálovitú kefa osadenú gumovými lamelami uvítajú predovšetkým domácnosti s chlpatými miláčikmi. Dokáže zachytiť aj ten najjemnejší prach, zvieraciu srsť alebo popadané vlasy, bez toho aby dochádzalo k ich namotávaniu.

  Automatické rozpoznanie kobercov

  Funkciu Carpet turbo môžete využiť, pokiaľ máte v robotovi usadenú carpet kefu. Aktivuje sa v okamihu, kedy vysávač nabehne na koberec. Automaticky zvýši sací výkon na maximum pre zaistenie naozaj efektívneho upratovania. Po návrate na tvrdé podlahy sa vráti k pôvodnému výkonu.

  Senzory proti nárazu a pádu zo schodov

  Robot je vybavený špeciálnym čidlom, ktoré zaisťuje perfektnú orientáciu pozdĺž steny. Súčasne chráni vysávač aj nábytok pred poškodením. Čidlo rozpozná všetky prekážky, pred ktorými robot včas spomalí. Zároveň slúži k detekcii skla a čiernych stien, a preto si robot poradí s uprataním aj pozdĺž týchto plôch.

  Ovládání pomocou mobilnej aplikácie alebo hlasom

  Robota je možné ovládať cez aplikáciu Concept Home, ktorá je v slovenčine a zdarma dostupná pro iOS a Android. Pomocou aplikácie môžete naplánovať upratovanie kedykoľvek a odkiaľkoľvek a zároveň v reálnom čase sledovať, koľko toho upratal a kde sa zrovna nachádza. A keď nebudete zrovna doma, upratovanie domácnosti budete mať neustále pod kontrolou. Cez domáceho asistenta Alexu alebo Google Home môžete vysávač ovládať i hlasom. A pokiaľ nie ste fanúšikovia aplikácií alebo nemáte šikovný telefón, môžete ho taktiež ovládať pomocou diaľkového ovládača.

  4 upratovacie režimy

  Robot ponúka 4 režimy upratovania. V režime Auto SMART sa vysávač efektívne a systematicky pohybuje v líniách po celom priestore a na záver prevedie upratovanie pozdĺž stien. V lokálnom TURBO režime sa pohybuje v špirále a vysáva na maximálny výkon v konkrétnom mieste. S obvodovým režimom docielite perfektné upratovanie pozdĺž stien. Pomocou manuálneho režimu môžete vysávač naviesť presne tam, kde práve potrebujete upratať.

  Funkcie, pre ešte lepšie upratovanie

  V obvodovom režime a režime Auto SMART môžete aktivovať funkciu TURBO, vďaka ktorej bude vysávač vysávať na maximálny výkon. Zvolíte funkciu INTENSIVE, robot nastavený program prevedie 2x a v obvodovom režime naviac s maximálnym výkonom. Nechcete, aby vás robot rušil pri sledovaní vášho obľúbeného programu, využite funkciu SILENT, ktorá vypne všetky hlasové oznámenia.

  Vhodný aj pre alergikov vďaka účinnému HEPA filtru 13

  Robotický vysávač VR2110 je vybavený pokročilým filtračným systémom TripleAirClean. Ide o trojstupňovú filtráciu s HEPA filtrom 13, ktorý dokáže zo vzduchu odstrániť až 99,9 % častíc a iných škodlivín, vrátane baktérií a vírusov. Dosiahnete tak maximálne čisté prostredie, ktoré ocenia predovšetkým alergici a rodiny s malými deťmi.

  Technické parametre:

  • Navigačná technológia GyroTec 2.0
  • BLDC motor
  • Sacia sila: 2 200 Pa (3 úrovne)
  • Batéria LG BYD 3200 mAh - až 180 minút
  • TOF senzor
  • CARPET turbo
  • Aplikácia Concept Home v češtine
  • Ovládanie cez domáceho asistenta Amazon Alexa/Google Home
  • Elektronicky riadené VYTIERANIE
  • 4 režimy upratovania (Auto SMART, lokálne TURBO, obvodové, manuálne)
  • 3 funkcie (TURBO, INTENSIVE, SILENT)
  • 2x vymeniteľný zásobník (prachový + 2 v 1)
  • - kapacita prachového zásobníka: 600 ml
  • - kapacita zásobníka 2 v 1: prachový 350 ml/na vodu 300 ml
  • Trojstupňová filtrácia s HEPA filtrom 13
  • Plánovanie upratovania
  • Doba nabíjania 3 - 4 hodiny
  • Hlučnosť: 55 - 65 dB

  Príslušenstvo:

  • Nabíjacia stanice
  • CARPET hlavná kefa
  • HARDFLOOR hlavná kefa
  • PET hlavná kefa
  • 3 HEPA filter 13 + penový filter
  • Diaľkové ovládanie s displejom
  • Čistiaca kefka
  • 4x bočná kefa
  <

  Ako vybrať vhodný robotický vysávač?

  Robotický vysávač predstavuje skvelého pomocníka, ktorý vám dokáže ušetriť veľa času. Každá domácnosť je však iná a tiež nároky ich majiteľov sú rozdielne. Ako teda vybrať ten správny model, ktorý bude svojimi parametrami vyhovovať práve vám? To sa dozviete v našom videu.


  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat:

       

  Kontaktujte klientské centrum

  Po-Pia: 7.30-15.30 h

  Podľa zákona o evidencii tržieb je predávajúci povinný vystaviť kupujúcemu účtenku. Zároveň je povinný zaevidovať prijatú tržbu u správcu dane online, v prípade technického výpadku potom najneskôr do 48 hodín.