Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Doprava a platba za tovar


Našim hlavným cieľom je spokojný zákazník, a preto sa snažíme expedovať objednaný tovar v čo najkratších možných termínoch, spravidla potom do 48 h od doručenia objednávky. Tovar v hodnote nad 50,- € odosielame po celej Slovenskej republike zdarma. Na doručenie tovaru k zákazníkovi využívame prepravnú službu GEIS, ktorý patrí medzi najvýznamnejších prepravcov na slovenskom trhu a disponuje bohatými skúsenosťami v tejto oblasti.

Spôsoby dopravy

  • Prepravnou službou GEIS

Prepravná služba GEIS je spoločnosť, ktorá objednaný tovar privezie do 48 h v rámci pracovných dní až k Vám domov! Pokiaľ Vás prepravca nezastihne na uvedenej adrese, dohodne s Vami náhradný termín a čas odovzdania tovaru. Pokiaľ nie ste v pracovných hodinách na uvedenej adrese, odporúčame uvádzať adresu do zamestnania alebo k susedom apod. Presnejšie informácie o zásielke môžete sledovať on-line na stránkach prepravcu. Stačí zadať číslo balíčku do príslušného poľa.

Doručenú zásielku od prepravnej služby si vždy pozorne prehliadnete. Pokiaľ vykazuje akékoľvek známky mechanického poškodenia, odmietnite ju prevziať. V prípade, že to bude možné, otvorte zásielku pred doručovateľom či kuriérom. Pokiaľ bude javiť známky poškodenia, okamžite ju reklamujte. Ak prevezmete zásielku, ktorá je poškodená, prepravca neskôr reklamáciu už neuzná.

Spôsoby platby za tovar

Doprava zdarma
Ak objednáte u nás tovar za viac ako 50,- € dopravíme Vám ho po celej Slovenskej republike ZDARMA.

Termíny doručenia
Tovar expedujeme spravidla do 48 h v rámci pracovných dní po doručení objednávky.Spôsob platby
pri prevzatí tovaru dobierkou6

zaplatíte vodičovi v hotovosti pri odovzdaní tovaru

platba popredu prevodom na účet č. ú. SK5575000000000084326103 (ČSOB) 6

ako variabilný symbol uveďte číslo, ktoré obdržíte pri potvrdení objednávky