Zľava 15% na všetko z kategórie príprava jedla s kódom "IMUNITA" tu wink Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

ZV1200 Zvlhčovač vzduchu Perfect Air biely

Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 Perfect Air; Atraktívny design; Do miestnosti až 30 m 2; Aromaterapia; Výkon zvlhčovača; Zvlhčovač vzduchu ZV1200 z rady Perfect Air je spojením zvlhčovača a aroma difuzéra. Je vhodný do miestnosti s veľkosťou až 30 m 2

Výrobca
Úprava vzduchu
Kód

zv1200

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
55.00 EUR
1 656.81 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Farba
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 Perfect Air

  Atraktívny design

  Do miestnosti až 30 m2

  Aromaterapia

  Výkon zvlhčovača

  Zvlhčovač vzduchu ZV1200 z rady Perfect Air je spojením zvlhčovača a aroma difuzéra. Je vhodný do miestnosti s veľkosťou až 30 m2. Ponúka 3 úrovne intenzity pary s maximálnym výkonom 260 ml/h. Disponuje zásobníkom na vodu s objemom 4 l, ktorý dokáže vytvárať jemnú paru po dobu až 26 h. Pri nedostatku vody sa prístroj automaticky vypne.

  Princíp ultrazvuku

  Zvlhčovače Concept pracujú na princípe ultrazvuku. Používajú ultrazvukový vysokofrekvenčný oscilátor, ktorý premení vodu v nádržke na jemnú páru, ktorá je následne pomocou ventilačného systému rovnomerne vypustená do miestnosti. Ultrazvukové zvlhčovače dosahujú vysoký zvlhčovací výkon, sú veľmi tiché a energeticky úsporné.

  Vôňa, ktorá pomáha

  Prevoňajte svoj domov kúzelnou vôňou. Zvlhčovač vzduchu ZV1200 je vybavený špeciálnou aróma zásuvkou, do ktorej môžete kedykoľvek pridať pár kvapiek vašej obľúbenej vône, bez toho aby ste ho museli vypínať. Za okamih vytvoríte atmosféru, ktorá vám navodí príjemné pocity a uvoľní vašu myseľ alebo pomôže od zdravotných komplikácii. Vôňa eukalyptu napr. uľaví od bolesti hlavy, uvoľní dýchacie cesty a celkovo podporí váš imunitný systém; vôňa levandule, mäty a citronely odpudí muchy a komáre.

  Nepriaznivý vplyv suchého vzduchu

  Optimálna hodnota vlhkosti vzduchu by sa mala v domácnosti pohybovať v rozmedzí 40-60 %. Pokiaľ vlhkosť klesne pod 40 %, máme problém so suchým vzduchom. Suchý vzduch zvyšuje schopnosť prežívania vírusov a baktérií, spôsobuje ochorenia horných i dolných dýchacích ciest, vysušuje pokožku, vlasy, sliznicu, má vplyv na nekvalitný spánok, zvyšuje únavu a podporuje usadzovaniu prachu vďaka zvýšenému podielu statickej elektriny. Má vplyv tiež na zdravie našich domácich miláčikov, neprospieva izbovým rastlinám a môže poškodiť aj vybavenie domácnosti. Pokiaľ chcete týmto komplikáciám predísť, zvlhčovač vzduchu Concept ZV1200 predstavuje jednoduché a účinné riešenie.

  Rodina Perfect Air

  Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky… Čistý a svieži vzduch pre váš domov aj vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú rade Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

  Technické parametre:

  • Atraktívny design vhodný do moderných priestorov
  • Veľká kapacita nádržky na vodu: 4 l
  • Vhodný pre aromaterapiu
  • Ľahké ovládanie
  • Výkon zvlhčovača: ?260 ml/h (±50 ml/h)
  • Vhodný do miestnosti s veľkosťou až 30 m2
  • Doba prevádzky: na jedno naplnenie až 26 h
  • Napätie: 220-240 V
  • Príkon: 30 W
  • Hlučnosť: <35 dB
  • Veľkosť produktu: 19,6 x 19,6 x 27,8 cm
  • Farebné prevedenie: biela + imitácia dreva

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Na stiahnutie

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: