Zľava 15% na všetko z kategórie príprava jedla s kódom "IMUNITA" tu wink Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Čistička vzduchu Perfect Air Smart CA1030

Čistička vzduchu Perfect Air Smart CA1030

Čistička vzduchu Smart Control Concept PERFECT AIR; CA1030; 4násobná filtrácia; Senzor znečistenia; Mobilná aplikácia; Zbaví vás vírusov a baktérii; Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? CA1030 je ďalší z rady pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k čistejšie...

Výrobca
Úprava vzduchu
Kód

ca1030

Dostupnosť
Dostupnosť po pobočkách
DPH
20%
Vaša cena s DPH
159.00 EUR
4 790.03 SKK
Konverzný kurz
 EUR  =  30.1260  SKK
Objednať
Hodnotenie produktu
Hodnotené 0x
 

  Podrobnosti o produkte

  Čistička vzduchu Smart Control Concept PERFECT AIR CA1030

  4násobná filtrácia

  Senzor znečistenia

  Mobilná aplikácia

  Zbaví vás vírusov a baktérii

  Chcete sa doma cítiť naozaj bezpečne? CA1030 je ďalší z rady pomocníkov, ktorí vám dopomôžu k čistejšiemu a zdravšiemu ovzdušiu vo vašej domácnosti. Vďaka efektívnemu filtračnému systému odstráni zo vzduchu až 99,9 % baktérií, vírusov a alergénov.

  Čistejšie s každým nádychom

  Čistička vzduchu Smart Control CA1030 vám pomôže z miestnosti odstrániť škodliviny, ktoré v domácnostiach vznikajú alebo tam prenikajú z vonkajšieho prostredia. Disponuje 3 rýchlosťami čistenia vzduchu a výkonom 200 m3/h. Je tichá, ľahko prenositeľná a vhodná do miestnosti s veľkosťou až 30 m2. Vďaka modernému designu nenaruší vzhľad interiéru. Je vybavená časovačom s nastavením až na 8 h a praktickou detskou poistkou. Pomôže zmierniť príznaky alergií, chronických aj akútnych ochorení dýchacieho ústrojenstva, srdca a ciev. Odstraňuje z ovzdušia prach, rôzne typy alergénov, baktérie, vírusy, zápach, smog a ďalšie nebezpečné látky. Doprajte si kvalitnejší a zdravší vzduch.

  4-násobná filtrácia

  Filtrácia je najdôležitejšia časť čističky, ktorá rozhoduje o výslednej kvalite vzduchu. Model CA1030 je vybavený 4-násobným filtračným systémom, ktorý zachytí znečistené látky a zamedzí ich ďalšiemu šíreniu. Dokáže odstrániť až 99 % škodlivín obsiahnutých vo vzduchu. Každá jednotlivá filtračná vrstva zachytí špecifické druhy nečistôt a vzájomnou súčinnosťou je dosiahnuté dokonale čisté ovzdušie vo vašej domácnosti. Vďaka pokročilej technológii si sama postráži aktuálny stav filtrov a upozorní na nutnosť ich výmeny.

  Senzor kvality ovzdušia

  Čistička je opatrená citlivým senzorom znečistenia, vďaka ktorému v reálnom čase vidíte mieru poletavého prachu (PM2,5) v miestnosti. Po spustení pracuje v plne automatizovanom režime, takže sa nemusíte o nič starať. Sama si načíta aktuálny stav a podľa zistených hodnôt nastaví optimálnu rýchlosť čistenia. Presná hodnota sa zobrazí na prehľadnom LED displeji.

  Mobilná aplikácia Concept Home

  Čističku môžete ovládať odkiaľkoľvek pomocou mobilnej aplikácie Concept Home, ktorá je zdarma dostupná pro iOS a Android. Na diaľku ju spustíte alebo vypnete, upravíte rýchlosť čistenia, zistíte stav filtrov alebo napríklad skontrolujete aktuálny stav ovzdušia v miestnosti, kde sa práve nachádza. A pokiaľ nie ste fanúšikmi aplikácii, môžete ju ovládať cez diaľkový ovládač alebo pomocou tlačidiel priamo na displeji.

  Charakteristika filtrov

  Prachový filter - zachytí hrubé nečistoty z ovzdušia, ako sú prachové častice, vlasy, srsť, peľ a ďalšie nečistoty

  Karbónový filter - pohlcuje jedovaté, dusivé a ďalšie zapáchajúce plyny a výpary rôzneho pôvodu, ako napr. formaldehyd (uvoľňuje sa napr. z nových podláh, nábytku alebo stavebného materiálu), benzén alebo cigaretový dym

  HEPA filter 13 - zachytí častice od veľkosti 0,1 mikrometra s účinnosťou 99,9 % (prach, peľ, dym, baktérie, vírusy, alergény, spóry plesní a pod.)

  Ionizátor - zvyšuje množstvo záporne nabitých iónov vo vzduchu, ktoré zlepšujú celkovú kvalitu ovzdušia a majú pozitívny vplyv na kvalitu dýchania, ľudskú psychiku, sústredenosť, výkonnosť a pomáhajú proti bolestiam hlavy. Zároveň pohlcuje kladne nabité častice prachu, vírusov, baktérií a odstraňuje cigaretový dym.

  Čo je to PM2,5?

  Sú to častice poletujúce v ovzduší, ich maximálny priemer je 2,5 mikrometrov. Pre reálnu predstavu ide o častice, ktoré sú v priemere až 28x menšie ako priemer ľudského vlasu a 36x menšie ako zrnko piesku. Vdýchnutím môžu mať tieto nečistoty neblahý vplyv na zdravie človeka.

  Rodina Perfect Air

  Zvlhčovače, odvlhčovače, čističky… Čistý a svieži vzduch pre váš domov aj vašu myseľ. Pozrite sa na našu špeciálnu stránku venovanú rade Perfect Air a zistite, čo všetko spôsobuje zlý vzduch v domácnosti. Stačí kliknúť na obrázok vedľa.

  Technické parametre:

  • Atraktívny design vhodný do moderných priestorov
  • Zachytí častice, alergény, peľ, pachy, plyny (formaldehyd), spóry plesní
  • 4 stupne filtrácie vzduchu (predfilter, uhlíkový filter, HEPA filter + ionizátor)
  • Cirkulácia vzduchu: 200 m3/h
  • Vhodné do miestnosti s veľkosťou až 30 m2
  • Mobilná aplikácia Concept Home
  • 3 rýchlosti čistenia vzduchu
  • Časovač (1, 2, 4 a 8 hodín, v mobilnej aplikácii neobmedzene)
  • Senzor prachových častíc s LED displejom
  • Diaľkový ovládač
  • Držadlá na prenos
  • Funkcia pripomenutia výmeny filtrov
  • Hlučnosť 30-55 dB
  • Farba: biela/čierna
  • Príkon: 40 W
  • Rozmery: 325 x 510 x 172 mm

  Poslať info

  Dotaz k tomuto produktu

  Váš e-mail
  Dotaz

  Našli ste chybu?

  Popis vady
  Váš e-mail

  Doplňkové služby

  V košíku si můžete k produktu objednat: