Doprava ZDARMA na objednávky nad 50€

Daruj darček na Valentína a dostaneš darček od Conceptu

09.02.2023

Sviatok plný lásky na nás neodbytne útočí zo všetkých kútov internetu, ale aj obchodných centrách. My chceme ale z lásky dať darček každému, či už si valentínku zakúpite pre seba alebo pre svoju polovičku, vždy vám k nákupu pridáme darček od nás.

co_darovat_na_valentyna_darky

Aké sú pravidlá valentínskej akcie?

l

Pravidlá valentínskej akcie v Concepte sú jednoduché. Stačí, keď vytvoríte nákup nad 60 Eur z kategórie „Krása a zdravie“ a my vám do balíčka pridáme čistiacu kefku za 1 Euro. Kefka vám dopraje luxusnú starostlivosť vo forme vyčistenia pleti, ale aj jej masáž. Akciu nemôžete kombinovať s inou akciou, ktorá prebieha na našom e-shope. Valentínsky darček môžete získať od 9. do 19. februára 2023.

k

TU nájdete všetky produkty, na ktoré sa akcia vzťahuje

k

Čo zaobstarať sám sebe alebo svojej polovičke na Valentína?

s

Už sa tešíte na čistiacu kefku? Tak poďme spoločne niečo rýchlo vybrať pre vaše polovičky, či už ide o mužov či ženy, aby ste mali od nás čistiacu kefku vo vrecku.

l

Valentínka pre ženy

l

Pre ženy je obecne jednoduchšie vyberať pozornosť, pretože oni väčšinou chcú množstvo vecí, a ešte k tomu, keď im to pomôže v ich kráse. V Concepte nájdete široký sortiment produktov, ktoré sa postarajú o dámsku pleť, vlasy, zuby ale aj celé telo. Pleť rozžiaria ultrazvukové špachtle, čistiace kefky alebo vákuové čističe. S vlasmi si poradia fény, kulmy a žehličky, a ak neviete o starostlivosti vlasov nič, prečítajte si náš článok, ktorý je zameraný na starostlivosť o vlasy v zimnom období.

d

Pre jednoduchšie čistenie zubov siahnite pre sonické zubné kefky, ktoré sú hneď v niekoľkých farbách, takže si môžete rovno zakúpiť párový darček, ktorý určite urobí v domácnosti radosť. A keby ste chceli do darčeka pro svoju drahú viac zainvestovať, vyberte jej designový IPL epilátor, ktorý jej pomôže s neodbytnými chĺpkami.

IL3000 IPL epilátor PERFECT SKIN

IL3000 IPL epilátor PERFECT SKIN

119 €

IL5020 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO anti age

IL5020 IPL epilátor PERFECT SKIN PRO anti age

399 €

PO2060 Kosmetická ultrazvuková špachtle PERFECT SKIN

PO2060 Kozmetická ultrazvuková špachtľa PERFECT SKIN

93 €

VO4011 Osobní váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, černá

VO4011 Osobná váha diagnostická 180 kg PERFECT HEALTH, čierna

57 €

Fén na vlasy ELITE Ionic Infrared Boost VV6030

Fén na vlasy ELITE Ionic Infrared Boost VV6030

99 €

VZ6010 Parní žehlička na vlasy ELITE Steam Boost

VZ6010 Parná žehlička na vlasy ELITE Steam Boost

59 €

Zastřihovač vlasů a vousů ZA7030

Zastrihávač vlasov a fúzov ZA7030

22,90 €

Holicí strojek BARBER ZA7040

Holiaci strojček BARBER ZA7040

19,90 €

Ústní sprcha PERFECT SMILE, black ZK4021

Ústna sprcha PERFECT SMILE, black ZK4021

49 €

ZK5000 Sonický zubní kartáček s aplikací a nabíjecím cestovním pouzdrem PERFECT SMILE, bílý

ZK5000 Sonická zubná kefka s aplikáciou a nabíjacím cestovným puzdrom PERFECT SMILE, biela

83 €

ZK5001 Sonický zubní kartáček s aplikací a nabíjecím cestovním pouzdrem PERFECT SMILE, černý

ZK5001 Sonická zubná kefka s aplikáciou a nabíjacím cestovným puzdrom PERFECT SMILE, čierna

83 €

Valentínka pre muža

ů

Pre muža je vždy ťažšie vybrať nejaký pekný, a hlavne potrebný darček. V našej kategórii „Krása a zdravie“ ale určite nájdete praktickú pozornosť, ktorá urobí radosť. Zároveň si radosť urobíte aj vy, pretože dostanete od nás už zmienenú čistiacu kefku ako darček. Svojmu pánskemu náprotivku zaobstarajte zo starostlivosti o vlasy a fúzy, buď holiaci strojček alebo zastrihávač, ktorými sa bude môcť upraviť bez toho, aby musel ísť do salónu. Vyššie sme už zmienili sonické kefky na zuby, ktoré ponúkame v čiernej farbe, rovnako tak ako ústnu sprchu. Ak je váš partner na svoje zuby puntičkár, tieto produkty ho iste potešia.

d

Posledný náš tip je osobná diagnostická váha, ktorá sa určite bude hodiť do domácnosti každému mužovi, ktorý sa snaží nabrať svaly. Vďaka diagnostickej váhe bude mať stále pod kontrolou svoje telo vďaka komplexnej analýze, ktorú vám váha po zvážení urobí a ukáže v mobilnej aplikácii.

k